Peugeot Satelis 250 (2009)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 27.10.2011
Aktualizováno 4.4.2018

Koukam na to říkam si Peugeoti jsou prej dobrý skůtry no tak jsem ho vzal...

První dojmy - jo paráda... opravdu paráda fakt.

Satelis.. Prodal jsem po třech letnich sezonách mého krásného Bulldoga.Myslel jsem že ho budu mit navěky,že na něj v padesáti skočím a budu se projíždět od kavárny ke kavárně a brouzdat krajinou.Bulldog je nesmrtelná design moto která neklesá ne ceně jsem si myslel.Ale člověk míní a čas mění.
Po čase a hlavně po svezení na V stromu 650 mne chytlo cestovní enduro.Tak jsem Bulldoga snad během pěti dnů bez velkých problémů prodal a začal hledat jiné moto.
(Sakra to jsem se tu rozkecal a neni to k tématu)
Hledam teda s bratrem moto jezdíme po inzeratech koukame atd.Nemohly jsme nic zajimevého sehnat až přišla nabídka že někdo prodáva bulldoga za super peníz.no proč ne bulldog byl super tak tam jedem.Vyrazily jsme,žadného bulldoga jsme neviděli prý si to rozmyslel,no ale stal tam ten muj krásnej ,luxusni, sice trošku nafoukanej pežot.Tak jsme si placly složil jsem zálohu a od té doby už měsic čekám na opravu jednoho plastu plus cz papíry. Až se konečně povozím tak napíšu jak se s tim mrská po silnici co je ten motor dvěstěpadesátka od Piagia zač,Zatím vím že to hodně chválej....
...Koukám že jsem tu s tím satelisem jedinej to je sakra výhoda nebo průser :) ???(to mi řekněte vy)
Nemam zatím žadné foto jen ten vypatlanej plast jsem fotil prasklej,tak jsem ho pro vas dvakrát zvětčil at je na co koukat :)
Našel jsem další foto tak si stim tady hraju

když nemohu jezdit...
Koukám že s tim mým SATELISEM to vypadá
bledě,nemam u něj žádné hodnocení,bracha se mi směje jak na něm pojedu do města v moto hadrech a Nolaně :),nevím ,nevím. . jenže za chvíli začne tady v Liberci sněžit!!! a budu mít celou zimu na to co sním...
3.11.2011

Tak už jsou díly na muj letadlovej skutr.Příští tejden vyzívam motorky k závodu v luxusu

koukněte
Dnes je 8.11.2011 a já jsem se ještě ani kousek nesvezl kurva.Stále čekám.
plast až z francie 5.11.2011
Sháněl jsem sháněl ale nesehnal jsem ten plast tady v čr není.

Žadná legrace to nebude,dám za to 6900kč(franků :) ovšem bu
de přesně v barvě moto a krásný nový originál.
Tak ted čekam až zazvoní pošták v liberci nesněží ale na skutru se ještě nesvezu.
8.12.2011 postavil jsem garáž a budu v ní dávat do kupy mého krásného peugeota.
Už se na to těším celou zimu ho budu leštit a piplat!!
přídám foto z práce na satelisu.Zatím jen nově nalité přední šavle.
11.12.2011 krasná práce v garáži :), trošku dělám,trošku fotim.Výborná motorka a brácha pořád kritizuje!!
Ale až se sveze,tak bude v prd..
15.12.2011 tak zítra mi dorazí z,,PARIS"
ten muj vymodlený plast.Pak budu moct začit s prací.
25.12.2011 krásná přední maska přímo z Fráááncie od Eiffelovky
už je tady přední maska v barvě origo dle VIN a návíc přišlo nové logo 250.
Musím ještě nechat stříknou poškrábaný přední blatník a bude to.
Brácha přestal remcat už trošku slintá že se sveze.Skutr tedy
není velká motorka ale zase má velké výhody.Nemusíš se oblékat jako kosmonaut.Nohy v poho civil botach,nefouka na tebe a peugeot ma spoustu úléžného prostoru pod sedlem vedle řidítek atd.
30.3.2012 O víkendu dorazily nalakované plasty takže jsem krasavce dal do kupy a dnes jsem se poprvé svezl. PROSTě PARáDA!!!
dal jsem sem foto jak to bylo škráblé a ted je to ok.
3.4.2012 tak jsem dnes najel asi 5km o jsem spokojenej,motor krásně přede na dvěstěpadesátku super výkon.Je znát že to nebude moc baštit prostě eko moto.
Ale každej na to KOUKA!! Hodně se lidi za pežotem otáčej.
Je to fešák:
včera jsem byl na tech kontrole a evidenčce, vše ok a seběhla se tam celá celá technická aby si motku prohledly.Brácha už také opustil blbé kecy o ,,skůtrech když vedle V stromu jedu do kopce 100km. je to výborny motor to piagio x9 všude ho také chválej.
Poprvé jsem Pežota umyl ,krásně slunce a než jsem stačil uklidit kýbl začalo brutálně sněžit,no sakra duben v liberci na prd!!
Do řidítek jsem koupil nové závaží ,snad se hodí k moto,mě se líbí.

21.7.2016
Stále bez problémů slouží !
Výměna zadních tlumičů a obou pneu,brzdových desek atd.
25.7.2016 22:30hod
Noční projíždka městem a musím říct Satelis BOMBA

29.6.2017
Satelis dostal nový přední kotouč

Má zatím najeto 13 tis km a šlape výborně, no na Francouzkou motorku dobrý

4.4.2018
Peugeot stále šlape bez problémů.

Tondast
Tondast napsal 27.06.20 v 21:12 10b.

Díky za zajímavou recenzi
Koukám taky na stará kolena výhradně po skůtru a tenhle je fakt pěkný
Pořád šlape ?
Mám trošku obavy z toho že já si na moto nic kromě natankování a dofoukání neudělám

Jurda74
Jurda74 napsal 27.03.19 v 17:25 10b.

Hezkej stroj, věřím že budeš spokojenej

karlos51
karlos51 napsal 29.03.14 v 18:36 10b.

Nazdar, tak tě potěším...už nejsi sám

Michal.72
Michal.72 napsal 16.02.13 v 12:16 10b.

Skvělej stroj a jeho srdce od Piaggio je super.

istonbike
istonbike napsal 28.10.11 v 19:03

Nádherný , hodně univerzální a praktický stroj ze slavného rodu Pežóóóó´ ...taky bych ho ve své garáži uvítal 10b pro znak Lva a pohodu v křesílku