Yamaha YZF 600R Thundercat (1996)

Vlastník George.89
Vloženo 6.11.2011
Aktualizováno 7.6.2013

Najeto pouze pár kilometrů, ale zatím spokojenost...co se v "hromkočce" skrývá zjistím až příští sezónu...15.3.2012 Tak, dámy a pánové paní zima už to pomalu vzdává, takže moje hromčíča slaví návrat v novém kabátku

Honda CBR 600F: chtěl jsem rok 1999 - 2001 a žádná se nevešla do mého rozpočtu

První dojmy - Ve spodku beránek, na vrchu hromová kočka ...S touhle micinou jsme si hned padli do oka :-)

Motorku bych doporučil pro - Všechny - starý, mladý , začátečník, pokročilý, ženská

Doplňky na motorce - CNC doplňky (šrouby, páčky, víko nádrže, olejový uzávěr, matice krku řízení, stupačky) , plexi Puig, laďák ( home made = původní svod + koncovka zn. streetfighter z bouraného stroje - překvapivě pěkný zvuk), kryt sedla spolujezdce, hliníkový držák výfuku (jezdím sólo), tlunič řízení

Jak jsem již napsal výše, najeto málo kilometrů na to, abych recenzoval. V každém případě bych vytknul horší řazení (hlavně z 1-2) ale jak jsem se dočetl, je to konstrukční chyba všech thundercatů. Druhá věc je nedostatek výkonu v nízkých a středních otáčkách. Jinak paráda(ovladatelnost, posez, brzdy, atd). Uvídíme co bude dál ...fota budou až po všech opravách a úpravách, moto momentálně rozebráno.

15.3.2012
Teploty trošku povyskočily, a tak jsem mohl konečně naběhnout do garáže...Výsledek posuďte sami ...Ještě toho zbývá udělat hodně, ale momentálně se musím víc zaměřit na technickou než vizuální stránku...Postupně bude čirá optika, led blinkry, krovka a laďák je to pouze otázka mých přesčasů v práci.

31.6.2013
Tak...Hromčíču mám mám druhou sezónu a už jsme spolu prožili první dva lehké pády (Vánoční vyjížďka - led před barákem a první vyjížďka 2013 - dobrždění na krajnici plné štěrku) i myšlenky na litr. Zatím nám to klape a i když jsme spolu všechno objevili, stále nás to baví...Motor je nesmrtelný, navíc po nedávné úpravě karburátorů to jede jako oheň, jinak úpravy co jsem čičině slíbil, jsem taky splnil viz. poslední věta z předchozího odstavce...Sezóna je před námi a zůstávám věrný tomuhle stroji...nové fotografie budou co nevidět

jps13
jps13 napsal 26.02.13 v 16:04 10b.

Moc pěkná kočka,Ty blinkry super.Ode mě plný počet bodíků 10.

Rrrrka
Rrrrka napsal 04.06.12 v 15:45

Moc pěkně si kočku tuníš