Yuki Quick 50 (2008)

Vlastník Milinex
Vloženo 11.12.2011
Aktualizováno 22.4.2020

Yuki quick 50 je to motorka na pojiždení po vsi s malou spotrebou a výkonem pionýra :D

První dojmy - Ač má pouze 50ccm, má řazení a nemůžete ho řídit s řidičákem skupiny B . Spadá nicméně do kategorie AM, takže pokud jste udělali řidičák na auto, máte velmi pravděpodobně automaticky i tuto skupinu. Je ale mimořádně praktický a svým zaměřením a konstrukcí skútrům přirozeně konkuruje.

Kupoval sem jí novou za neakych 12,5tis muselo se udelat pár uprav jelikož je to čínský rozhodne jako tu nejzasadnější věc je přeplést zadní kolo na ráfek a dráty z pionýra na puvodní střed yuki ja stim dost jezdim po lesích a nezpevněných cestách a dráty se lámaly jako na běžícím páse a náhradní byly drahy,od ty doby co mam kolo z pionýra naprosto tento problém vyřešen.určitě bych doporučoval poladit karburátor protože s originalním nastavení to už vůbec nechtělo jet,a místo těch přiblblých gumových stupaček co se furt otačely pod nohou jsem dal nahřátou zahradni trubku , koupil sem na to normální blinkry protože to co tam bylo bylo strašné a nejvic mě rozesmálo ze ten blinkr byl ukostřený na vlastním těle pokoveného plastu :D dal sem jiný hefty protože po 10 minutové jízdě smrděli ruce celej den po neakým nekvalitním plastu a nešlo se toho zbavit,a kupoval se na to nový retez protože originál byl vytahaný již jako nový. to je asi vše co je dobré na ty motorce udělat aby to něakým způsobem fungovalo mám na ní najeto asi 8tis km což je docela dost na to co to je, motor naprosto bezproblémový,ve dvou se na tom moc jezdit nedá žere to dva litry na 100km po vsi je to idealní :) PS: motorka má uškrcený výkon v sání od karburátoru do válce je navařená podložka s 6mm průměrem stačí odstranit podložku (převrtat) a jede to o moc líp. :)

Loti11
Loti11 napsal 10.05.19 v 21:33

Zdarec, potreboval bych se s tebou poradit ohledne nastaveni karbecu, bylo by to mozne?

stotnik
stotnik napsal 05.03.16 v 11:00 9b.

Zdravim, motorka mi v pohode chytne na sytic, po zatlaceni sytica kratkodobo vybehne do vysokych otacok a chcipne. Vedeli by ste poradit?

pajapaja
pajapaja napsal 02.11.15 v 19:19 6b.

Milinex
Milinex napsal 26.05.15 v 06:42

Zdravím podložka je v přírubě která vede od karburátoru do válce.

Scarce
Scarce napsal 25.05.15 v 11:32

Zdravím. Nevím kde je ta podložka sání, kterou je dobré převrtat. Která to je? Na karburátoru, nebo na válci? Ještě jsem to neměl rozebrané.