Yuki Rally 125 (2005)

Vlastník Jarda.sadros
Vloženo 18.11.2005
Aktualizováno 15.4.2024

Motorku jsem koupil v červnu a dodržel 500km kolem tech 40-50km/h.Srouby se mi nepovoluji. Problemy zadne nemam ale na 125 ma maly vykon a diky jednomu peru vzadu veze dva na doraz a rychlost klesa o cca10km/h. jinak jezdi po rovine 60-70km/h a z kopce i

První dojmy - Byla to dobrá společnice, i když na 125 slabší a bál jsem se s tím jet dál než cca20km. Nakonec letos konec, rozebráno, sešrotováno...

Cesty: na srazu jsem zatim zadnem nebyl! Jezdim ale vylety po okoli a 40km v kuse zvlada v pohode a prumerna rychlost je 50-60km/h.Po Praze je supr, zrychleni na 50 je dobré.

Další info: Připevnil jsem si na ni kufr neb pod sedlo se helma nevejde takze dodo!

napsal 17.05.07 v 17:25

nejak se mi zacala dusit, pri rozjezdech, kdyz je studena tak ne ale jak ji poradne zahreju tak se dusi a nechce nastartovat nez vystydne, nevite cim by to mohlo byt?? diky

Ropák
Ropák napsal 08.04.07 v 11:50

Mam Kentoy 125 s tou nádrží ukazatelem mám to samé bud je nádrž prázdná nebo plná zadní tlumič vždy když jedu ve dvou přestavuji.Rychlost ve dvou na rovině 90km zátěž 2krát 75KG

Jarda.sadros
Jarda.sadros napsal 19.02.07 v 11:03

i po trech tis mi porad jezdi kolem ty 70-80:( a kdyz je studena tak se taky zahlcuje a chcipa ale vzdycky me vsede dovezla a zavada zadna takze sice cina ale za ty prachy na jezdeni po praze a do prace parada!!! ve dvou nejezdim protoze to pak jde nadoraz zadni tlumic a soupe se mi zadni kolo o blatni!!!

napsal 10.02.07 v 19:33

ale máš dvoutakt!!!

BigZahry
BigZahry napsal 08.09.06 v 18:41

hele nejde to nějak pomalu na 125??? Já vytáhnu sedm pětek ze sví padiny! (mám krátký koleno, válečky 5g, tryska 57,5, prodlouženej kevlar)!!!!