KTM Duke 640 (2001)

Vloženo 5.1.2012
Aktualizováno 29.1.2014

Řídím KTM duke 640 II, rok výroby 2001

První dojmy - super mašina mau užý na ní kolem 10 tisíc

Doplňky na motorce - Výfuky Akrapovič, xěnonové výbojky, širší rídítka,atd...

Právě jsem ji koupil,
nemám moc skušeností s touto motorkou.
Pouze jsem ji koupil v rozebraném stavu, momentálně po repasu motoru, nový válec, píst, kroužky, navá ložiska jak na klikovce tak i v celé převodovce, nové rozvody i s vodícími lištami,repas klikové hřídele - (vydřený dolní čep a přidrěné ložisko),nové olejové čerpadlo, opravená komplet hlava -( přebroušená hlava, zabroušená sedla ventilů, nová gufera, vyleštěné kanály).

Doufám ze celou sezonu bude bez závad a pouze pravidelné servisní kontroly.

Tak už mám za sebou pár desítek kilometrů.Docela dobrá motorka, po trojku se to chce stavět na zadní.A čtyřka a pětka to je taky brutál, ale jet to na rychlost.Motor mě docela překvapil,většina lidí tvrdí že každé KTM tluče a hodně vybruje.
Ale je to uplný opak. Motor netluče, ale mírné vybrace tu sice jsou,ale kadý motor má vibrace avšak spraví to jiné uložení řízení-já tam mám dané od KTM uložení na sylemblocích.a už je to dobré.Je to hravá maši výborný podvozek- tlumiče od firmy WP

Tak už konečně jsem dal na mašinu výfuky od AKRAPOVIČE.Super zvuk ,a hlavně lepší zátah.A hlavně bych všem doporučil do předních světel dát xenonové výbojky.
Jezdím většinou v noci takže o 100% lepší svítivost.

Ale už myslím na něco silnějšího chtělo by to KTM SUPERDUKE 990 to už by bylo silnější a hlavně by to jěště víc jelo.