Cagiva Supercity 125 (1993)

Vlastník Spooky
Vloženo 21.11.2005
Aktualizováno 10.7.2008

Výkonově je to klasika z výroby takže má standartních 17kw (24PS). Já osobně jsem z ní dostal 140KM/h. Moc se jí holt nechce. Co se týče zátahu tak je to bomba na to že je to jen 125ccm. Od 7k to vystřelí a další zátah následuje na nějakých 9,5k kdy se o

Prodáno.

Zkušenosti:
Zkušeností mám tak nějak akorád... Jezdím už prakticky od 1. třídy kdy jsem měl motokáru. Sice to není motorka, ale taky se s tím užilo spousta srandy. Od šestý třídy jsem přesedlal na 2 kola. Zčínal jsem na Simsonu Swalbe, kterýho vyráběli dřív soudruzi z bývalé NDR a pak následovala smršť několika motek během asi 7 - 8 let. Asi tak 5 simsonů, Jawa 90 cross, nějaký fichtly, kozí dech, Jawa 250 typ 559 spolu s babettou 210. No a teď mám Supercity. Absolutně se s ní nedá nic z těch předchozích srovnávat. Je prostě skvělá na to že je to jen 125.

Cesty: Motománia 2007 (LBC)Hledání přívěr 2007 (Hořice)Motománia 2006 (LBC)125ccm staz na moravě:) 300km tam a 300 zpět docela záhul ale dalo se to. Určitě zas někdy pojedu znova.+ ještě nějaký další menší neoficiální srazyPokud by měl někdo zájem se jet nějam projet a je z okolí Liberce tak neváhejte a pište. Rád někam vyrazím. Nejlépe s nějakým 125kářem, aby byly vyrovnaný síly a já to nemusel honit furt do plna:)

Další info: V budoucnu bych si moc přál nějakýho Supermotarda. Nejlépe KTM SMC 660 nebo jsem se teď zakoukal do Husaberga FS650prodám... pokud BY MĚL někdo zájem TAK SE MI ozvěte.cena 35000 KČ, více info NA mailu nebo ICQ

napsal 28.11.05 v 14:53

Pekne dvaca,na 125 enduro i slusna maximalka. good

Spooky
Spooky napsal 27.11.05 v 16:55

Tak to Je Fajn. Máš pravdu. Motorka byla jak ze škatulky když jsem jí od něho kupoval. Já se v té údržbě snažím pokračovat. Letos už jsem zazimoval. Tu ry\chlost zkusím příští sezonu.

napsal 27.11.05 v 13:28

Tak na tý tvý motorce jsem jel 160, ale bylo to mírně z kopečka. Přeju na ní hodně najetých kilometrů bez nehody, bývalý majitel, můj kamarád, se o ní hezky staral a nedal na ní dopustit, tak se snaž. Čau

Spooky
Spooky napsal 24.11.05 v 22:22

Vím že je to blbost ale v techničáku to je takhle napsaný... správná guma je myslim 140

napsal 24.11.05 v 21:37

Jak si na to přišel že má být vzadu guma 110,to je pěkná blbost