KTM 620 SC (2000)

Vlastník Gutmanek
Vloženo 2.4.2012
Aktualizováno 29.10.2014

KTM 620 Supercompetition 40.1KW 55Ps na 127Kg.Je to ostré enduro které se vyšplhá i tam kam se kamzík nedostane. Jo a taky jsem jí tlačil domů

První dojmy - Hodně silná motorka

Doplňky na motorce - spousty

Majitelem jsem od 19.6.11. po přivezení domů dostala pár nových dílů.. svíčku, cívku, řetězovku16:42nahradila nová 14:50 řetěz DID gold plus vodítka řetezu, přední brzdové desky EBC a dále nastala oprava osvětlení plus celková kontrola elektroinstalace došlo i na výměnu sdružených přepínačů kde byla hlavní chyba oxidace. Trochu investice... ale teď naprostá spokojenost občas pořídím sem tam nějaký doplněk hefty, páčky...samozřejmě údržba výměna olej. filtrů oleje: Motorex Crosspower 10W60.vyčistěni vzduch filtru. Využívám ji hlavně na projížďky po lesích a loukách ale při přehození řetězovky třeba na 16:42 se dá vyjet i na delší trasu po asfaltce a dokáže se pekelně rozjet. Nadšenost a spokojenost KTM je srdcová záležitost!!! další motorka do budoucna určitě KTM
Bal jsem se že do terénu bude těžší ale vubec né když je dobře obuto tak zmákne to co endura z daleko menší váhou...akorád se sní občas peru ale to je normální

crixx
crixx napsal 06.07.13 v 13:31 8b.

VanDam
VanDam napsal 02.04.12 v 12:29