Yamaha XT 125X (2005)

Vlastník MCKrocan
Vloženo 22.4.2012
Aktualizováno 11.9.2014

Tak motorku mám teprve chvíly, zatim moc zkušeností není, časem přidám ;)

První dojmy - Super stroj, na začátek ideální :)

Moto koupeno 30. března 2012 z motobazaru, byla přivezena z Německa. Přihlášena 19. dubna po menších problémech na ůřadě. Zatim se seznamujem ;) Parádní vzhled na tak malou motorku.

Tak k 12.květnu mám najeto 1000 Km. Zatim bez závad, kromě baterky která už byla s motorkou koupena.

30.květen - najeto 1840 Km, první závada - prasklé spojkové lanko. OPRAVENO .

2.června - 2000 Km. zatim bez problému.

23.8 2012 - najeto 5000Km. Tak už jsem se s motorkou dost seznámil a nasbíral nějaké zkušenosti. Co říct k této motorce, asi se budu trochu opakovat jako ostatní uživatelé. Vzduchem chlazená 4taktní 125, udávaný výkon 7,3 kw, pár koníku by to sneslo ale co chtít od 125 ;) na nějaké to delší cestování by to sneslo 6 rychlostní stupeň ale to se dá v pohodě vydržet :) motorka krásně drží v zatáčkách a dá se to i docela klopit, ve městě parádně hravá a mrštá, skvěle se ovládá a spotřeba je 3,5 litru což si myslim že je parádní :) na cestu ve tmě to moc není, přední 2vláknová žárovka moc nesvítí ale zas tak často v noci nejezdim, takže to není zas takový problém. Brzdy jsou perfektní, vepředu 2 pístková kotoučová brzda, vzadu 1pístková, není problém brzdit smykem bez sebevětšího snažení. Vyplétané 17'' kola s pneu o rozměrech v předu 100/80 a vzadu 130/70 dělají super vzhled což nevypadá vůbec zle :P Maximálka dle budíku ukazuje +- 120, podle radaru u silnice 110. Není to žádná sláva ale na našich cestách se ani snad více jezdit nedá. Podvozek je trošku měkký, vzádu jsou 2 polohy na tlumič, já jsem si ho dal víš a je to o dost lepší než původní poloha !

Až přijde sníh mám plánu motku přezout, olakovat nějaké plasty a možná nějaké ůpravy;)

Sezona skončila, dal jsem se do práce :D Kompletně rozebraná a začínám čistit a ošetřovat :) Najel jsem na ní 7000Km a nemužu na ní dopustit :)

MCKrocan
MCKrocan napsal 28.08.12 v 16:40