Honda VT 1100 Shadow (1997)

Vlastník Petersons
Vloženo 13.6.2007
Aktualizováno 28.9.2012

Bohužel rok 2008 prodána. :o((
Rok výroby neodpovídá jejímu stavu. Je jako nová, málo najeto 14.000 km, první majitel (Rakousko) se o ni opravdu dobře staral. Výbava:plexi, padáky,brašny,opěrka,přední rolka,nosič,stupačky na padáky,

Zkušenosti: honda shadow VT 1100:Náš mazílek, skvělá výbava, jako nová. Právě jsme ji koupili, takže zatím žádné zvláštní zkušenosti. Jen prošla zatěžkávací zkouškou při převozu domů (150 km). Prospěla na výbornou. Krásně přede, pohodlná, dobře táhne i ve dvou. Myslíme, že pro nás dva bude ideální. Jedinou výtkou je nepříjemná vybrace předních stupaček, ale prý je to o zvyku, tak uvidíme. Další podrobnosti dodáme s přibývajícími zkušenostmi.Vysílačky ccobra MT550:Koupili jsme tyto vysílačky pro lepší komunikaci, ale nakonec jsme se stejně museli domlouvat bez nich. Za jízdy na motorce nefungovaly, vždy v nich jen přeskočil tón a bylo špatně rozumět. Zkoušeli jsme to i v zasebou jedoucích autech a bylo to v pohodě. Prodejce říkal, že to pravděpodobně ruší motorka. Raději jsme je prodali.

Cesty: SLOVensko 2007: Tak jsme se vydali na dovolenou a musím říct, že dojmy jsou fantastické. Naše cesta směřovala do Liptovského Mikuláše. Už po ujetí prvních pár desítek kilometrů nám bylo jasné, že to bude úžasná dovolená. Bublali jsme si to vyhlídkovou rychlostí a i přes nepřízeň počasí nám bylo skvěle. Projížďka Tatrami v nás zanechala spoustu nádherných vzpomínek. Strávili jsme tam krásných osm dní, projeli co se dalo a jen se utvrdili v tom, co jsme už dávno věděli, že nejkrásnější výhledy jsou ze sedla motorky. Celkem jsme najeli skoro 1700 km a musíme říct, že jsme nemohli koupit líp. Naše Shadow nezklamala, pohodlnost také v mezích, i když občasné drncáky byli cítit hlavně na místě spolujezdce, ale jinak naprosto žádné výhrady. Už teď se těšíme na další vyjížďku. JIŽNÍ čechy - víkend 2007: Tak jsme si vyrazili na víkend projet Šumavu. Vzali jsme to přes Rakousko, Lipno a na zpáteční cestě přes Orlickou přehradu a Hlubokou. Počasí se vcelku vydařilo, takže jsme mohli plně vychutnávat krásy naší země. Mazlík předl jako kotě. :o)

S touhle krasavicí jsme toho najezdili hodně, i když jen dvě sezóny, ale posloužila maximálně. Bohužel jsme ji museli z důvodu většího pohodlí na cestách prodat. Ale dala nám hodně a budeme na ni s láskou a lehkou nostalgií vzpomínat.

Lukyvaran1
Lukyvaran1 napsal 02.04.15 v 19:03

Fakt super...

trafika
trafika napsal 10.12.13 v 19:01 10b.

velmi pěkná

Tony.Dinozzo
Tony.Dinozzo napsal 03.06.11 v 20:31

krasna a zachovala... 10 bodov :)

B.E.J.K.
B.E.J.K. napsal 22.11.09 v 08:52