Gas Gas EC 250 (2012)

Vlastník Jara11x
Vloženo 31.7.2012
Aktualizováno 24.3.2020

Endurko se vším všudy podvozek parádní.

První dojmy - Lehké Ovladatelné Pořád dost výkonu

Po KTM 450XC-W jsem chtěl návrat k 2T , z důvodu ovladatelnosti a hmotnosti no samozřejmě i údržby, první pocit nádhera jak může být enduro tak ovladatelné. Druhý pohled musím trochu slevit z kvalit KTM je vidět proč je dražší o 40litrů. vývoj je vývoj. Gas trochu dost vybruje a upadává kde co, chladiče měkké jako hrom,ale to měli všechny Gasoše i v minulosti přístup k filtru jak do trezoru atd.

Tak jsme spolu něco nahrkali a dá se říct člověk si zvykne na všechno. Gasíka jsem vychytal, pár set maličkostí na co soudruzi v teplém španělsku zapoměli a dá se říct supr stroj. Uvidíme co vydrží motor, ale zatím bez chyby. Nejhorší je asi naladit motor tak aby vyhovoval jezdci na každou trať sice je k motorce příbal trysek a jehel ale úkon to není snadný je třeba laborovat a zkoušet.

Jakub175
Jakub175 napsal 12.11.16 v 21:17 10b.

Ahoj chlapi mám dotaz mám Gas Gase Ec 200 chtěl bych zvednout obsah tudiš dát kompletní válec 250ccm máte stím někdo skušenost?De tato věc vubec bez pulení motoru?Zaslechl jsem že se jen vymění válec píst hlava a že klikovka je stejná i výfuk jako u 250-300ccm 2T je to tak?

Gudi
Gudi napsal 23.12.12 v 18:47 10b.

ať to jezdí

radek89