Cagiva W8 125 (2000)

Vlastník rakus
Vloženo 27.11.2012
Aktualizováno 27.11.2012

Je to moje první motorka takže jsem víc jak zpokojenej že nemám nějakýho simáče nebo tak něco :) musím říct že jsem hrozně zpokojenej i když na to začínám klást nároky a ty kw začínaj chybět :)

Motorka koupena od popperle1992 - Řekl bych asi jako každý normální prodejce své první motorky :)

Yamaha DT 175: Byla z daleka a hodně stála..

První dojmy - Když jsem na ní poprvé sednul ještě u prodejce, hrozně jsem byl rád že konečně mám pořádnou mašinu .. myslím že mužu být hrozně rád :) přesně si pamatuju jak jsem ji nakopl a vrátila se mě nakopávačka do nohy.. bolest jako prase ale pak jsem se rozjel? 1, 2, 3, 4, 5, 6, na tacháku 120 a věděl jsem že to pujde :D

Motorku bych doporučil pro - nejvhodnější je pro začínající jezdce

Doplňky na motorce - nemám žádné ale chtěl bych si tam dát kufry i když ještě nevím jak to tam pujde

mám za sebou teprve 1. sezonu takže zkušenosti asi nic moc.. jezdí velmi pěkně ale nemužu to s ničím porovnávat.. na silnici pěkně drží až se divím v těch zatáčkách protože mám docela špalky, ale supr na silnici je to spíš na okrsky no.. terén je bezvadnej ale má to jen 11kw takže prostě v rámci možností .. zatím to vyjole skoro na všechna místa co jsem si přál.. když je kopec tak buď je moc prudkej že na to nemá a nebo začne hrabat když je třeba mokro..brzdí dobře hlavně na silnici v terénu to jde hned do smyku.. podvozek by mohl být trošku výš podle mích představ ale jsem spokojenej
Musel jsem jí rozdělat.. protože po 100 km v ní začalo něco klapat zjistil jsem že je volnej píst.. kroužky to podrželi ale bál jsem se aby mě nepraskl tak jsem nechal honovat válec a koupil jsem rači novej píst.. složil jsem ji, nastartoval a nepřestalo to.. takže znova rozdělaná ale kompletně.. motor šel dolu a zjistil jsem že v převodovce vymlácená hřídel v ložisku a ložisko taky špatný.. následovala složitá oprava, posílal jsem hřídel do Kvasin do automobilky navařit speciální návar. elektrodu a osoustružit a pak brousit buhožel až na podruhé tak se to trožku prodražilo, vyměnil jsem zrovna vše co šlo a už pak dobrý.. když to bylo rozdělaný tak jsem ještě pročistil a namazal přepákování. Co jsem se na to ptal tak jsem slyšel hodně názoru jako "že je to jasný že se něco vysere když se změní majitel a styl jízdy.. ale dalo se to čekat po 30 000 km vše tam bylo ještě originál..

FurtPlnej
FurtPlnej napsal 26.03.19 v 17:01 10b.