Gilera XR1 (1989)

Vlastník l1bi
Vloženo 12.1.2013
Aktualizováno 12.1.2013

Stará ale překvapivě živá a moderně provedená a tvrdohlavá italka od té doby co jsem ji koupil tak stále jezdí jen dost zlobí elektrika.

Aprilia Pegaso 125: motoricky o mnoho horší stav nechtěla nastartovat

První dojmy - První dojmy byli velice pozitivní,velikost,brzdy,moto r i když připečenej tak stále velice svižný.Nelíbí se mě statická přední maska a proto jezdím bez ní,první svezení bylo dost akční po dvou letech odstavení chytla na podruhé.S motorkou jsem spokojen ale kvůli náhradním dílům jsem musel koupit ještě jednu ale ta má jinačí motor.

Motorku bych doporučil pro - pro zkušenější jezdce a hlavně vyšší malí lidé se na tom blbě udržejí ;-)

Doplňky na motorce - pouze kufr vše ostatní sundané

Líbivý vzhled jsem na starší stroje a hlavně italské,poté rozhodovala cena a místo odkud jsem ji koupil nemusel jsem ject přez půl Čech.
Nalítáno mám už mnoho kilometrů jezdím každý den když není tedy opravdu hnusné počasí.Ovládání je vcelku příjemné vysoký posez za řídítky mi vyhovuje skvělé manévrovací schopnosti tedy až na otáčení to není jednoduché,motor i když je připečen jezdí stále velmi dobře chytá napoprvé,brzdy opraveny a brzdí jako drak.podvozek ucházející vynikající světlá výška a prostupnost terénem,spolujezdec mi vadí natlačuje mne příliš na nádrž a při brždění to dost bolí.Úložný prostor minimální přidělal jsem kufr na nosič,spotřeba poněkud vyšší ale aspon to jede oproti jiným 125.Motoricky je docela v pořádku většinu dílů dokáži nahradit ale elektrika je velmi choulostivá.
Na silnici jezdí skvěle a dost rychle ale rychleji dokáži jet v terénu a když to jen jde tak jedu vedle silnice tolik to neklouže jeko po asfaltě
Na cestování ideální mašina jsem velice spokojen.