Suzuki GSX 550 (1985)

Vlastník djsky
Vloženo 27.5.2004
Aktualizováno 27.5.2004

Super mašinka pre vstup medzi "dospelých japoncov".Podrobné technické údaje + foto mojej "Zuzki" najdete na www.motoride.sk v "Moto DB".Čo sa týka uprav tak snáď len ladený MICRON 4-1,výmena rozety,nová silnejšia reťaz a sviečky + prenastavenie karburáto

Cesty: Obľúbené trasy, keď počítate za obľúbenú aj cestu na intrák tak Trebišov - Prešov.čo sa týka zrazov niesom veľky vyznávač mamutích zrazov a tak jazdím len po menších zrazoch po východnom Slovensku.

Další info: Vysnené moto : no to je otázka vývoja osobnosti.V 13 som veľmi chcel Simson S51E a keď som mal 14 už stál v garáži, v 15 som túžil po MZ 251 ETZ a v 17 som sa k nej dopracoval, o rok na to som sníval o ozajstnom Japoncovi a v 20 sa mi aj toto prianie splnilo a čo bude ďalej?Neviem, možno Fazer či Hornet ? Čas ukáže. A potom sa prídem pochváliť :o)

Milosek.m
Milosek.m napsal 31.08.06 v 10:37

ahoj hele mam prosbu!!mam ji na dilne a nemuzu ji rozchodit vsechno facha ale nejde tam benal karbeci sem mel 100x venku a nic:( nevis kolik maj bejt nastaveny ty trysky? kolik otacek dik moc...

napsal 02.06.05 v 20:34

Čau přeju ti hodně ujetych kilometru a at dobře koupiš další mašinu.

napsal 02.07.04 v 00:23

Fakt super masina. Zda sa mi,ze som ta videl medzi Trebisovom a Velatami,ale niesom si isty ci si to bol ty. Tak cau a jednoznacne FAZER.