Buell XB9S Lightning (2003)

Vlastník makoma85
Vloženo 30.1.2013
Aktualizováno 11.2.2013

Krasna moto s krasnym zvukom a s jedinecnym pocitom z jazdy.

Motorka koupena od peterci

První dojmy - Ked som ju 1 krat uvidel na zivo a zviezol sa na nej, som si pomyslel: 1. Strasne to reve. Ano chcem to! 2. Brutalne to vibruje. Ano chcem to! 3. V meste sa vsetci splasia ked idem okolo. Ano chcem to! 4. Nad 4 tis to mi to trha ruky. Ano chcem to! 5. Po jazde zosadnem a klepem sa od adrenalinu. Ano chcem to! 6. Už nic nechcem, už ho mam! :)

Doplňky na motorce - KN filter,

Na buella som kukal uz ked som si kupoval 1 motorku ale vsetci na forach pisali ze je to mazec a ze sa na tom zabijem a pod. tak som si kupil MT 03 (mimochodom na to tiez mnohi pisali ze si mam kupit truhlu ale zistil som ze su to zadubenci.) MT 03 som rychlo vyrastol a tak som sa rozhodol ze si kupim konecne BUELLA. Predal mi ho Radek z Hustopece, (touto cestou dakujem za korektny pristup). Pocas 1 sezony som najazdil asi 3000 mil.
Neni to vela ale stacilo to na to aby som zistil: kde su moje hranice (zatial), co sa mi na nej paci a co nie a hlavne co chcem na nej zmenit.
A zistil som aj to ze ako sa da za 3000 mil minut cca liter oleja. Neviem ci je to normálne alebo to robi iba mne (je to chyba na motorke). Uvidim ked s nou pojdem do servisu na jarnu predsezonnu kontrolu.

Sezona 2013
Kedze som sa v roku 2012 na moto len vozil, tak je najvyssi cas aj nieco pomenit. U neala som si objednal nejake diely (Pohon olejového čerpadla PRO SERIES, Výfuk Jardine-hliník pro rok výroby 2002-2007,Zrcátko pro modely XB - Levéa aj Pravé, Ložisko napínací kladky řemene, USB kabel pro ECM SPY), asi okolo 15.2.2013 by mohli byt doma. Tesim sa ako sa do toho vrhnem :D

Macek01
Macek01 napsal 08.02.13 v 22:40 10b.

Krásnej stroj a budí respekt

zach21
zach21 napsal 08.02.13 v 18:47 10b.

Jasných 10b.

Pietro-guzzi
Pietro-guzzi napsal 02.02.13 v 19:52 10b.

Dva hrnce jsou prostě dva hrnce

marnej
marnej napsal 02.02.13 v 13:09 10b.

Další blázen do Buella... , tak jak jinak než deset bodů ..přístup správným směrem ... race šnek , kabel ... tak to má být

Amík
Amík napsal 31.01.13 v 19:12 10b.

Já jsem si říkal, že je mi ten Bullík nějak povědomej! Měl jsem tu čest dát v r. 2008 s Radkem náhodnou společnou dvou Bullíkovou miniprojížďku a pokec. Jsem rád, že skončil u dalšího člověka, který dokáže ocenit jeho kvality. Ať Ti dělá jen radost! 10 bodů