Malaguti Drakon 50 (2007)

Vlastník masina1
Vloženo 13.3.2013
Aktualizováno 13.3.2013

Je to sice pádina ale letí jak drak taky že to má v názvu ale ted fakt na pada to má pro mě překvapivej zátah.

První dojmy - Moje první dojmy byly perfektní tahla jako bejk posed perfektní zatačky supr hned co sem dostal řidičak vypravyl sem se dála o to sme se spolu sžily byly to první chvíle na motorce na silnici jenom ja a motorka tohle jsou ty nejlepší vzpomínky prostě motorkář na pnlnej uvazek. :-)

Je to jediny naked bike kterej v 50tce nevypadá jako vychrtlá koza je to 2takt tak to není žadnej extrem zvuk ale na pade je to super motorka točí 10000,ze sedla nebolí ani po 100km prdel akorat sem trochu zatuhlej dají se sní pěkně řezat zatáčky .Brzdy sou vyborny sice zadní brzda není až tak aktivní ale přední to vynahradí bohatě da se jet až na samí okraj možností a brzdit těsně před ostrou zatáčkou.S motorkou sem hodně spokojeny akorát ten vykon není až takovy jakej bych si představoval ale ted to budu kitovat na 80cc na 22koní takže to už bude upně jiná pohadka.Na cestování se dá aji nedá zaleží na každym a na zpusobu jízdy ale za mě se na ní cestovat dá jak sedím sedle motorky tak bych jel až na samí kraj světa.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 30.12.13 v 16:30 10b.

Vypadá dobře

drna5163
drna5163 napsal 07.08.13 v 19:35

můžu se zeptat jakou ma v stk konstruční rychlost dík

Mikee97
Mikee97 napsal 13.03.13 v 20:59 10b.

padesátky jsou super ať slouží a nezklame dávám desítku

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 13.03.13 v 19:33 10b.

no vypadá teda suprovsky,gratulejšn