Rex Cruiser 125 (1997)

Vlastník Kažulák
Vloženo 12.5.2013
Aktualizováno 12.5.2013

jeto malý svižny stroj který se v davu nestratí.

Yamaha XV 125 Virago: nekoupil jsem ji jen proto že byla moc drahá jinak do budoucna planuji slilnější virago 535

První dojmy - nato že jsem ji koupil v lednu tak jsem na ní nalítal asi 950km překvapilo mě jak je pohodlna teť bych ji zanic neviměnil na mých 80 kilo jede jako drak .

Motorku bych doporučil pro - moto je vhodné pro začatečníky kteří mají rádi choppery

Doplňky na motorce - brašny

už od mala jsem fandil chopperům tak sem ho proste musel mýt !
jízda je velmi pohodlná.Podvozek veme dost velké výmoly i na silnici 2.třídy se citím jako v bavlnce brzdy jsou dobré ale mohly by být trochu ostřejší .vladatelno je dobrá přecejen to je dluhá motorka tak v užšísilnici je problém se otočit.spolujezdec sedí víš než řidič poset má dobrý matam takový bombonek .Spotřebaje přijatelná cca 2,2 na sto objem nádrže je 13,5 litru .

Motorka se cítí nejlépe na silnici pěkné se spoustou zatáček .
Dá se na ní dobře cestovat !

chooper66
chooper66 napsal 27.07.16 v 10:26 10b.

Čau , koupil jsem Rexa nedávno, jsem s tím velmi spokojen .A nevím , jak se vymontuje olejový filtr(nevím, kde ho mám)a jak se demontuje zadní kolo(vyšrouboval jsem matky ale nejde mě oska povolit ??)Díky,Jura

Vycho
Vycho napsal 19.05.13 v 22:10 10b.

10 b,krásný choppřík

jikov
jikov napsal 16.05.13 v 20:50 10b.

Krásná mašina,ať dobře slouží.

žižala.
žižala. napsal 14.05.13 v 12:25 10b.

Supr kousek 10b.

Boža
Boža napsal 13.05.13 v 16:59 10b.

Krásný začátek mladého čopráka Virágo 535 doporučuji, ale možná by bylo lepší 750 nebo 1100 přeji pohodu na cestách dávám 10 bodů