Ducati Monster 696 (2009)

Vlastník Andreee
Vloženo 22.5.2013
Aktualizováno 19.8.2013

nádherná,lehce ovladatelná,živá a divoká ,,to je Ducina

První dojmy - První jízda byla,když jsem si ji vezla domů.Cesta probíhala rozpačitě trochu ,protože nám ani nepřálo moc počasí.I přesto jsem byla překvapená jak mi napoprvé sedla do ruky,do nohy i pod zadek :) je to menší motorka,tak jsem se cítila dobře.S jistotou z ní dosahnu na zem ,což u jiných motorek ,při své výšce ,mám trochu problém.Určitě vypíchnu Duciny výfuky ,které jsou dělané,takže momentální zvuk ,stojí za poslech :))) ladáky ,jak mají být :)těším se na každý km s ní.Doufám ,že spolu zajedeme spoustu štastných km.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro drobnější motorkáře,ženy.bude dlouho bavit,,není to žádný lenoch a výkonostně vás neomrzí . Nevím co více ted říct ,je to prostě italka :)

Doplňky na motorce - mám nové výfuky,které dělají skvělý zvuk-termignony

Ducati je menší motorka,na které se cítím moc dobře.S jistotou z ní dosahnu na zem ,což u jiných motorek ,při své výšce ,mám trochu problém(162cm).Určitě vypíchnu Duciny výfuky ,které jsou dělané,takže momentální zvuk ,stojí za poslech :))) ladáky ,jak mají být :)těším se na každý km s ní.Doufám ,že spolu zajedeme spoustu štastných km.
Je vhodnější pro menší zájemce o ni,jak už jsem řekla,je to drobná motorka,pro ženskou či drobného muže ,jako dělaná.Má slušný odpich od spodu.silný dvouválec .Určitě motorku jen vychválím ,zatím jsem neshledala žádná negativa.

Raadio22
Raadio22 napsal 27.11.19 v 10:50 10b.

Tolik krásy pohromadě...

g60rr
g60rr napsal 01.10.15 v 13:44

te kabelky jsem si napoprve nevsimnul...

g60rr
g60rr napsal 01.05.15 v 17:54 10b.

krasna motorka

BosarVTX
BosarVTX napsal 18.05.14 v 20:55

Sluší vám to

Petta
Petta napsal 23.10.13 v 23:04

Hezká holčina na Ducati a hned je tu spousta komentářů..