Ducati Monster 696 (2009)

Vlastník WildSoul
Vloženo 31.3.2014
Aktualizováno 2.5.2020

Další můj splněný sen. Černý hřebec z Itálie, co umí člověku vykouzlit úsměv na tváři :)

Yamaha XJ6: poslechla jsem motorkářské srdce

První dojmy - Řídítka byla posazená níž a víc dopředu. To se mi prvně moc nelíbilo :D. Ale po pár stovkách km jsem si zvykla...i na tu bolestivost zad :D. Zlatá Kawasaki 250 R :D. Ale ne, to půjde ;). Zatáčky Duc zvládá ladně a bez problémů :). Myslím si, že budeme supr parťáci :)

Po 250ce uz to chtelo osedlat neco silnejsiho. Na vyber bylo hodne stroju, ale zadny nesplnoval me kriteria... Chtela jsem prvně zainvestovat do Yamaha XJ 6N, ale po projeti mi to prislo hrozne klidne. Po sednuti na Duc ( 2valce :) ) mi bylo jasne, ze to je ona, ta ma vyvolena :). Agresivni rozjezd a pritom krasna plynulost. Jen mi teda vadi ta riditka. S nema budu muset neco udelat. Po par stovkach km me boli zada :D. Ale asi je to o zvyku. U Duc mi prisla vhod i vyska. Prvni motorka, u ktere opravdu dosahnu na zem. Cetla jsem na m.cz clanek, ze by se holky nemely bat vysokych motorek. Ale reknu vam, ja se svoji postavou to opravdu resim! Kdyz se jezdi jen tak okolo, z garaze do garaze, oki, neni problem...Ale ja uz se dostala do takovych situaci, kdy by mi nedosahnuti na zem delalo opravdu velky problem. Jak prijde spatny teren, okolnosti, je potreba stat nohama na zemi. To mi nikdo nevymluvi.
Z prvnich pocitu se motorka nejlepe citi na peknem asfaltu pri 130citce. Ale zatim to je muj prvni dojem po par km. Treba nazor zmenim. Ono jak pribyva rychlost, neudrzim uz kokos na miste :D. Takze trosku problem.
Nejvic jsem zvedava, jak se s motorkou bude cestovat. Zatim mam nazor, ze ne :D :D. Tak, jak se pise ve vetsine recenzich. Ale ja to riskla a uvidim! ;)

Zdendisss
Zdendisss napsal 04.01.23 v 17:46 10b.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 17.04.22 v 23:00 10b.

Tomu říkám dokonalá harmonie ženy a stroje.
Ještě jsem neviděl, že by si vzájemně něco tak krásně sedlo. Nádhera.
Jakoby jste byli pro sebe stvořeni.

aikon1
aikon1 napsal 14.01.22 v 18:43 10b.

10b.

NiLu
NiLu napsal 02.05.20 v 19:18 10b.

Parádní fotky a motka samozřejmě také! Přeji hodně šťastných km v sedle.

Angelika
Angelika napsal 02.05.20 v 19:05 10b.

Všechno úplně super ...Krásná motorka, krásný fotky!!! Některá známá místa, úplně mám husí kůži. A navíc - konečně jedna spřízněná duše. Do dneška jsem ještě nepochopila, jak někdo může říct, že není potřeba stát oběma nohama na zemi