Ducati 848 (2008)

Vlastník S1eeper
Vloženo 24.5.2013
Aktualizováno 20.6.2013

Krasavec na pohled, na posed, i v zatáčkách.

Motorka koupena od JanSlanina (Troubky) - Dobré

Ducati Monster S2R 1000: důvod neuveden

První dojmy - Po první společné zatáčce jsem věděl, že 848 je správná volba. Sice komfort z s2r se nedá srovnávat, ale jízdní vlastnosti jsou naprosto nesrovnatelné. Motor právě tak. Tohle je prostě Motorka :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro divočinu kdekoliv :-) Kdo má rád měkčí posed a pohodlnou polohu, nedoporučuji.

Doplňky na motorce - Gianeli koncovky,
Přepákování,
rozeta do zrychlení

První den po nákupu jsem z ní nemohl slézt...

Zaparkoval jsem ji asi až v jednu ráno.
Tak se mi přihodilo, že během prvních tří dní jsem na ní nalítal 800km. Musím říct že k ní nemám skoro žádné výhrady.
Motor zabírá kdekoliv, sice má své oblíbené pole otáček, ale tahat, tahá furt.
Brzdy jsou ostřejší, ale když k nim člověk přistupuje s citem, tak to je zcela bez problémů.
Podvozek je opravdu fajanový. Tuhost je maximální, takže jízní vlastnosti na úkor pohodlí, mně to momentálně absolutně vyhovuje.
Prostoru pro spolujezdce moc není, takže jsem tam žádnou ani netahal možná po prvních 5 tis km...
Jediná vážnější výhrada by snad byla k zpětným zrcátkům. Jsou krásná, ale mně moc nevyhovují, třeba si časem zvyknu

Závěrečný verdikt: JO! JO! JO!!!

Marty93
Marty93 napsal 20.01.14 v 22:31

Naco prosimtě potřebuješ na 848 zrcátka? Když bude nejhůř, sirény cajtů uslyšíš a vytratíš se

kuplir
kuplir napsal 14.08.13 v 15:01 10b.

moc pěkná

kuplir
kuplir napsal 14.08.13 v 15:01

Hmm Ducati 848 Krasavice

petebigbang
petebigbang napsal 18.06.13 v 22:28

Vidět 848 , bílý kabát a dobré výfuky, perfektní záležitost !!! Dnes jsem viděl a byl na ni dobrý jezdec ! asi budu chtít taky do boxu takovou... ducati dostane 10b

S1eeper
S1eeper napsal 01.06.13 v 00:16

Dekujeme oba, dela more radosti, sousedum, kdyz zahrivam motor pod pergolou, obzvlast! :D