Derbi GPR 50 Racing (2009)

Vlastník 8cRoSsEr8
Vloženo 24.5.2013
Aktualizováno 27.5.2016

Mohutná,svižná a na 50tku jede dosti rychle.Jede suprově. V 15cti nejlepší volba jakou si můžete přát.Jsem rád,že jsem si koupil zrovna tuto motorku. Je jedinečná,každý se za vámi otáčí. Nejvíc mě zaráží to,že i motorkáři říkají,že není možné,že je to 50.

Aprilia RS 50: Úzka zadní pneu a malá maximálka.Jinak si jsou s Derbi podobné.Derbi ma zad.pneu jako kawasaky ninja 250.Chtěl jsem co nejnovější ročník a žádné rsko nebylo na trhu.
Yamaha TZR 50: Mala maximálka

První dojmy - Nebyl přílis velký,protože jsem ji kupoval nepojízdnou.Musela se udělat GO a chtěla pár úprav.Po první jizdě jsem byl neuveřitelne vystrašenej,protože na 50 jela hodně dobře,byl to velkej skok.Jakmile se vytočí přes 7tisíc otáček tak to je pak něco.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty,kteří nechtějí čekat do 16!! Doporučuji,jsem sni na sto procent spokojený.A pro ty co nechtějí jezdit na skůtrech.

Sezóna 2013:
Zkusenosti? V pondelí 27.5. jsem dostal Tp a 31.5 mi došel ridicak.Počasí nebylo velmi dobré,ale stejnak jsem si jel pro ni.Za tuto sezónu jsem najezdil nějakých 3tisice km.A bez větších potíží.
Jenom ruplo lanko od plynu a na začátku když jsme měl moto asi 14 dní se mi zadřela.Ták najel jsem asi 1250km.Bylo to na oilmaster,takže všichni kdo ho máte v motorce tak vyhodit!!!.Nastěstí to byl jenom válec,takže oprava vyšla 5tis. Pomalu jsem ji zajel a míchám přímo do benzinu.
Jsem maximálně spokojený sní.Tato sezóna byla velmi dobrá.Příští rok se ke mě přidají kamarádi tak to zas bude něco jiného.Zatáčky jedna radost.Drží nádherně stopu.Má tužší podvozek a tak kazdý hrb na silnici nebo díra jde cítit.Ale tak co chceme,naše české silnice jsou na nic!
Motorka je super,nevyměnil bych ji.Teď na zimu plánuju pár úprav,takže ji chci pořádně vyšperkovat
Sezóna 2014:
Druhá sezona sní pomalu končí a já uvažuji prodej a přechod na silnejší...Před zimou vyměněné komlet zapalovaní,ložiska na klice,olej,voda,komplet těsnění.
Teď pomalu připravuji motorku k prodeji. Přechazím na silnější a motorka uěla jěste spousty radosti někomu dalšímu. Teď jen dotahnu detaily a budu se muset rozloučit.
Sezona 2015:
Nakonec jsem odjezdil jeste jednu sezonu bez poruch.
Sezona 2016:
MOtorka šla do servisu na prohlidku a dnes (25.5.2016) jsem ji prodal.

Daniel_375e
Daniel_375e napsal 01.03.21 v 08:06 10b.

jinak 10b

Daniel_375e
Daniel_375e napsal 01.03.21 v 08:05

Ahoj, chci se jen zeptat jestli tento stroj prodáváš?

8cRoSsEr8
8cRoSsEr8 napsal 12.04.14 v 23:23

Děkuji za 10b .Jojo mas pravdu,přehoupne se 7tis a motorka letí a v zatáčkách drží úplně nadherně .

Dbednarik
Dbednarik napsal 07.04.14 v 06:06 10b.

Pořád mi nejde do hlavy proč gprko kupuje tak málo lidí, sám jsem na ní jel a je to dobrá motorka na 50 až neuvěřitelné :D moc se mi na ní líbí jak chytne saze až u 7 tis. Otáček ;) jinak dávám 10b. ;) :D

8cRoSsEr8
8cRoSsEr8 napsal 06.07.13 v 21:23

Dole na krytu motoru to uz tak bylo jak jsem ji koupil.Aj to Nofear tam bylo.To planuju udelat ted pres zimu.Musim prestrikat nadrz a zadni kryt