BMW K 1 (1989)

Vloženo 24.8.2013
Aktualizováno 24.8.2013

BMW K1, 1989
Engine and transmission
Displacement: 987.00 ccm (60.23 cubic inches)
Engine type: In-line four, four-stroke
Power: 100.00 HP (73.0 kW)) @ 8000 RPM
Top speed: 235.0 km/h (146.0 mph)
Compression: 11.0:1
Bore x stroke: 67.0 x 70.0 mm (2.

První dojmy - ...úžasné retro, úžasnej návykovej zvuk, úžasnej adrenalin v zatáčkách, úžasnej pocit rychlosti - při 200 km/h čekám kdy se to odlepí od země:-)), úžasnej úložnej prostor - ideální na cestování, třeba pro rohlíky:-)), po přesednutí zpět na RT-čko jsem si připadal jako na enduru:-)), kdyby měl doma někdo náhodou tankvak nebo zadní brašny na sedlo, resp. o nich věděl, měl bych zájem...:-))

...úžasné retro, úžasnej návykovej zvuk, úžasnej adrenalin v zatáčkách, úžasnej pocit rychlosti - při 200 km/h čekám kdy se to odlepí od země), úžasnej úložnej prostor - ideální na cestování, třeba pro rohlíky), po přesednutí zpět na RT-čko jsem si připadal jako na enduru)

dettektorr
dettektorr napsal 05.06.24 v 18:25 10b.

Ahoj dnes jsem při zastávce na Dubé potkal identický stroj. Možná jsi to byl ty, těžko říct, každopádně tohle je pro mě history porn. Nádhera, nádhera, nádhera. Oceňuju tu chuť pro zachování takových mašin.

Mann
Mann napsal 02.04.18 v 19:12 10b.

Tuto motorku jsme vlastně "in live" viděl jen jednou a to na výstavě v Kolíně n.R. Byl to, a do dnes bez pochyby je, neskutečný bike O to více mě těší, že při troše štěstí lze takovou raritu potkat i na našich silnicích Od teď budu mít v Praze a okolí oči na stopkách Rád bych se po více jak 1/4 století kouknul znovu Gratuluji a přeji jen ty nejlepší cestičky pro K1

slavekpilnik
slavekpilnik napsal 06.10.17 v 21:13 10b.

Krásná a vzácná.

Piki
Piki napsal 26.02.17 v 06:37 9b.

Nádherná

ladazuki
ladazuki napsal 04.08.16 v 22:30 9b.

cus kolego, supr k1.