Moto Guzzi Bellagio 940 (2008)

Vlastník miraoras
Vloženo 11.9.2013
Aktualizováno 7.7.2016

Chtěl sem Guzzinu už dva roky a tak je doma.Původně to měla být Breva,do té doby než se objevilo tohle Bellagio.

První dojmy - Je to něco na čem sem doposud zatím nejel.Řekl bych že mi vydrží dlouho,tím chci říct že si nemyslím že budu mít hned tak potřebu měnit.Taky proč? Mám co sem chtěl.Jen to jěště potvrdit nějakým větším počtem kilometrů než začne ta nevyhnutelná přestávka v podobě zimy.

Doplňky na motorce -

Provozní motorka který se moc péče co se týká zevnějšku moc nedostávalo ale to vylepšim. Vybral sem jí proto,že se mi prostě líbí. Má úžasnej zvukovej projev už od naskočení motoru se mi od ní ani nechtělo odejít.Je pohodlná,dokonce bych řekl,taková žehlička na naše silnice.Vynikající brzdy a nežene řidiče k rychlostním rekordům,ne že by se jí nechtělo ale není zapotřebí.Víc snad až najedu nějaký ty kilometry a dám jí do gala k obrazu svému,tak i nějaký foto pořídim.

martjan_1098
martjan_1098 napsal 29.04.14 v 22:04 10b.

Jedna z nejkrásnějších motorek Gratulace. Jinak doporučuji na ní návštěvu stejnojmenného městečka, pak pochopíš, proč jí dali takový název

Petr_TA
Petr_TA napsal 12.01.14 v 15:50 10b.

Mooooc pěkná italka
10b

Grisoroad
Grisoroad napsal 12.01.14 v 15:44 10b.

Opravdu krásná, ať slouží :)

Pietro-guzzi
Pietro-guzzi napsal 14.12.13 v 19:39

Krásná, 10bodů

pkKun
pkKun napsal 22.10.13 v 07:29 10b.

cus, krása, oproti Brevě z ní kouká nádherná surovost a hrubost