Harley Davidson XR 1200 X (2011)

Vlastník beki
Vloženo 5.12.2013
Aktualizováno 5.12.2014

XR 1200 X je klasicky motor harley na podvozku silnični motorky ,nadherně sedi v zatačkach.

První dojmy - prvni dojmy z jizdy byli tošku rozpačite ale po par kilometrech když si ji ošahate a najdete stupačky ,řezeni nebo zadni brzdu zjistite že se nadherně vede a ochotně se poklada do zataček , motor se přijemně klepe a bere hned od začatku

Motorku bych doporučil pro - doporučil bych tento model všem co maji radi klasiku ve sportovnim kabatě

Doplňky na motorce - plexi , kufry , vyfuk ,ukazatel stavu paliva , opěrka , vykrojene kotouče, padak

XR 1200 X jsem si pořidil protože mam rad jizdu v naklonech do zataček se pokladam ale zaroven jezdim s partou ktera je složena převažně z chopperu takže jsem potřeboval něco co se umi chovat jako chopper ale dokaže i slušně jet a to je přesně XR . Musim podotknout že obě brzdy ale hlavně předni je naprosto dokonala , trošku mi vadi vibrace v řiditkach občes mě brni ruce hlavně po delši jizdě nad 160 km , ale je to jen drobnost ktera se da odpustit protože teto motorce nejvic svědči rychlost kolem stodvaceti kdy se scela sklidni a nadherně přede .Najel jsem na ni zatim patnact tisic km pouze se zakladnim servisem a naprosto bez zavady .

cortes
cortes napsal 24.05.14 v 18:25 10b.

10b

Dave1973
Dave1973 napsal 13.03.14 v 09:40 10b.

Super haryk.

Petr_TA
Petr_TA napsal 22.02.14 v 19:24 10b.

Opravdovej nezmar
Měl jsem možnost se povozit

BobRF
BobRF napsal 10.12.13 v 18:25

Pěkná dobře jsi zvolil XR1200 je supr A můžeš z choperama nebo silničkama takových mašin je málo trošku mi rozum nebere proč ji přestali vyrábět at slouží 10b

harly27
harly27 napsal 06.12.13 v 14:33 10b.