Moto Guzzi Griso 1200 8V (2013)

Vlastník Kawajírák
Vloženo 12.12.2013
Aktualizováno 27.2.2024

Bajk který buď milujete od první chvíle, nebo ho zatratíte. Nic mezi tím.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Guzzi CZ - První kozí (Sušice - Perfektní. Víc nic. Kdyby to všude tak fungovalo...

První dojmy - Jako kdyby jsme spolu jezdili léta.

Doplňky na motorce - Padák motoru, kardanu, nosič pro top case, zadní blatníček.

Od první chvíle co jsem ho spatřil, jsem byl okouzlen. Co teprve po první projížďce. Ztratil jsem duši.
Přivezli mi ji dnes 12.12.2013, tak se moc rozepisovat nemohu, neboť zatím moc nenajela.
Dnes 4.5.2022 - Byla, byla nádherná, vozila mě bez jediného zaváhání, ale věk dohnal majitele a také syndrom karpálních tunelů a tak jsme se dnes spolu rozloučili. Byla krásná, byla úžasná, ale pro mně už moc těžká. Byly to krásné výlety, nikdy na ně nezapomenu.

Podas
Podas napsal 27.02.24 v 22:53

Měl si krásný stroj, máš další. BeSArna je taky . Nedá se nic dělat, přeju hromady šťasných kilometrů .

abbany
abbany napsal 27.02.24 v 19:11 10b.

GUZZA je GUZZA, kto nejazdil, ten nepochopí. A První kozí? to je vzor chovania, prístupu, a starostlivosti o motorku i o zákazníka. Nr.1.

MG1151
MG1151 napsal 27.02.24 v 16:39 10b.

Též jsem se rozloučil ať nerad s MG sport 1200 4V , váha a po delší jízdě problémi s zápěstím a to jsem zvedl a přiblížil řídítka to trošku pomohlo ale stejně pořád po MG pokukuji

Kawajírák
Kawajírák napsal 04.05.22 v 15:28

prasekarbous
prasekarbous napsal 21.11.15 v 21:17 9b.

Krásný stroj