Triumph Trophy 1200 (2013)

Vlastník zdenomil
Vloženo 15.12.2013
Aktualizováno 15.2.2016

Majestátně vyhlížející anglická kráska ,která nemůže zůstat bez povšimnutí

Motorka koupena od FIRMA:DK auto-moto (Praha 4-Hodkovičky) - Pohodoví chlapci ochotní poradit se vším ,co je potřeba

BMW K 1600 GTL: cena,servisní intrvaly a cena servisů

První dojmy - Při prvním rozjetí neobyčejná lehkost ,kterou se dá motorka držet a přitom na to ani trochu nevypadá

Motorku bych doporučil pro - Myslel jsem ,že na moto je třeba silného chlapa ,ale vzhledem k výborné ovladatelnosti,to až tak být nemusím ,ale nějaká ta zkušenost by byla dobrá,je to přece jen koráb

Doplňky na motorce - top case,vyhřívané sedačky,opěrka spolujezdce a prodloužený zadní blatník

Od prvního spatření na motosalonu v Letňanech ,jsem na ní nedokázal přestat myslet i přesto ,že jsem měl i obavy jako je to ,že je to nový model ,který není úplně vyzkoušený ,neměl jsem zkušenost s tříválcovým motorem atd. A tak jsem po večerech studoval zahraniční testy a recenze a když tu najednou jako rána z čistého nebe padlo rozhodnutí ,ve kterém mě maximálně podpořila i moje milá a tak už je u nás v garáži.Vzhledem k tomu ,že máme zimu na krku ,udělal jsem prozatím ,jen pár krátkých projížděk a i přes to ,že jsem moc km nenakroutil se mi dynamika stroje a ovladatelnost velice zamlouvá a nejen mě .I manželka si velice pochvalovala zadní pozici,kde se může i velice pohodlně opřít ,,aspoň nebude remcat na dlouhých vyjíždkách.Tedy stručně řečeno moto má komfortní posez a hefty padnou do ruky ,jak kdyby mi brali předem míru ,to snad ani není možné .No uvidíme co přinese příští sezona-však už aby tu byla a já mohl sdělit více dojmů ,na které jsem sám moc zvědavý .Ale co aspoň bude čas nastudovat možnosti elektronického podvozku a dalších vymožeností tohoto stroje,než přijde vysněné jaro

OldaVM
OldaVM napsal 25.06.16 v 09:20

Ahoj. V červenci si pro tenhle úžasný stroj taky jedu, dám sem potom nějaký fotky a případně info k modelu.
Prozatím se pokusím sehnat ten zadní kufr s opěrkou, ten tam není. Je černá, model 2014...tak snad najdu. Pokud by někdo z Vás tady věděl, kde hledat, budu rád za pomoc

Pěknej den všem.

-HARYS-
-HARYS- napsal 15.02.16 v 19:41 10b.

Pěkný stroj!!! Ať to jezdí!!!

Čechos
Čechos napsal 29.01.14 v 21:08

nádherná,přemýšlím o koupi jezdím 1150 rt je to taky super stroj ale změna je život na kolik Tě prosím vyšla,užij si ji

crxjet
crxjet napsal 17.12.13 v 20:05 10b.

super koráb, těch se tu moc nevidí

seikos
seikos napsal 15.12.13 v 21:55 10b.

Parádní dostavník