Blata 125 Enduro (2010)

Vlastník Quito
Vloženo 23.12.2013
Aktualizováno 23.12.2013

Hned poprvé mi Blata sedla jak jsem se projel věděl jsem, že je to to co hledám. Co víc si v 16 letech může člověk přát, je to opravdu super stroj až na pár drobností, ale i tak Blatku prostě zbožňuju.

První dojmy - Hned poprvé co jsem ji před koupí projížděl, jsem věděl, že je to opravdu ta motorka kterou chci pročítal jsem fórum a hledal tu pravou motorku ale nakonec se mi nejvíc líbila Blatka.

Vybral jsem si tenhle stroj i z důvodu, že je to ještě poctivá česká práce není tam snad nic kromě zrcátek co by nebylo vyrobeno v Blansku. A hned jak jsem dojel na první garančku do firmy Blata byl jsem opravdu mile překvapený s přístupem firmy.
Ale asi týden po tom co jsem přivezl domů motorku tak mi přestala startovat podle zvuku při startování jsem si myslel, že je to volnoběžka a co jsem pročítal fórum tak to dle uživatelů je častá závada, ale v Blatě vše opravili a jezdí bez poruchy doteď jelikož jsem ji kupoval požděj tak jsem stihl nalítat asi jenom 1000 km než jsem ji zazimoval. Ale i tak tu motorku zbožňuji nelituju koupi téhle motorky.

Martic
Martic napsal 12.02.14 v 10:42

Přeji spoustu zábavy v sezóně 2014 a nejen té . A samozřejmě hlavně bez problémů a bez nehod.

Grenz
Grenz napsal 30.12.13 v 09:28 10b.

Quito
Quito napsal 24.12.13 v 22:34

Díky už se těším na jaro .

crystalák
crystalák napsal 24.12.13 v 15:59

přeju hodně štastných kilometrů bez nehod a závad jako je volnoběžka a zapalování ,at ti dělá jen radost ,dávám 10 b

bledemon
bledemon napsal 24.12.13 v 09:19

tam je cizích dílů:
italské vidle, tlumič sachs, německé ráfky, španělské brzdy, taiwanská přístrojovka, italské odlitky motoru a spotřební drobnosti.