Blata 125 Enduro (2009)

Vlastník stepko
Vloženo 20.7.2010
Aktualizováno 30.6.2013

29.6.2013 byla prodaná. Snad bude novému majiteli sloužit minimálně stejně dobře jako mně. Byla to skvělá první motorka..

První dojmy - skvělé

Po dvou letech mam konečně svůj stroj, a né ledajakej ale přímo ČESKEJ!! Po neustavičném dohadovaní s rodiči, hlavně s mamou, že motorka je nebezpečna, že nechce abych byl ohroženej atd. přišla naděje v 15 letech, kdy jsem měl mít peugeota speedfighta 2 od znamyho. Ten ho nakonec ale neprodal, tak jsem zas čekal do 16 a prouzdal po netu jakou bych vlastne chtěl \'\'dvácu\'\'. Nakonec jsem se rozhodl pro husqvarna 125sm.. dříve jsem se poohlížel po blatě, ale byly to jenom novy a to jsem nechtěl, ale mama nechtěla mit doma žadnej stroj. Jednou tata viděl v TV auto-moto styl reportáž o blatě, tak řekl že nebudem podporovat italy ale čeky ručičky..problem byl že pořad nebyla žadna ojeta.. nakonec jsme se rozhodli pro novou teda..jeli do motolandu v olomoucu kde by měla prej byt.. ale ona tam byla i ojetá!!

Tata ji zaplatil ale museli jsme ji nechat jeste v prodejne, protože na řidicak cekam jeste par dni a stejne zachvili odlitam do egypta tak by stala doma, kde se ted pracuje tak by zavazela..ale jak priletim tak hned pro nu pojedu:) už se strasne tesim jak malej jarda..

a aby ste si nemysleli že mi to cely financovali rodice...sice to tata ted zacvakal, ale mam brigady tak mu to splacim a pomaham furt doma se všim..

doufam že si s tou českou kočkou budu rozumět a nevyhodi mě nekde ze sedla.. :)

TAK,,,
nakonec byla změna a jel sem si pro ni už dneska..je fakt super.. krasnej zatah..sice sem jel dom asi 20km v destu ale vubec me to nevadilo..pořad sem měl hubu jak rohlik... potom sem vyvezl mamu na dombas se okoupala a ja zatim zajel vyfotit par fotek:) doufam, že se budou libit.. už se tesim až se vratim z egypta a zas nekam vyjedu... motorka mela najeto 8140km a ja sem dnes najezdil taky kolem 60km:) fakt bomba motorka.. jo akorat jedna chyba.. ma zvednutej zadek po předchozim majteli takže nedži na stojanku takže s sebou budu muset vozit kus dřeva nebo si ju necham snižit :)

naježděno 400km v sedle a naprostá spokojenost, až na tu zavadu co se vyřešila v servise.. nakonec to byl nějakej sajrajt v benzinu...
jinak jezdim skoro každej den..pořad mě překvapuje co se s ni da dělat.. už sem zkoušel aji nějaky to lehky enduro a vyjezd hned bezproblemu.. jen předni mitaska už začina byt v horšim stavu.. je to divny ale je sježděna o jeden \'\'kolík\'\'..dycky je jeden normalni jeden sjetej skoro po cele gumě.. a když jedu nějak 40km/h tak už lehce citim jak to drnči.. maximalku sem nějak nezkoušel ale jel sem ve dvou po dalnici a 105km/h po rovince to dalo ale nechcu blatku hnat do extremu na každou projiždku se těšim vic a vic

2011

Tak je tu nova sezona.. Blata byla na začatku roku v tovarně, kde byla cela spravena.. nova zadni kyvka, startovani zpraveny, vsechno dany do kupy!.. ted jezdi skvěle:) do zadu jsem dal maxisku 7305 ktera drži skvěle.. mam snou naježděnych už nejakych 600km hlavně po ceste a teměř jako nova:)

2012

Dalši sezona a ja snad už posledni sezonu mam "jen" blatu snad si vydělam na neco silnejsiho. Jinak blata stale jezdí. Ale už po třetí zase odesla volnoběžka, ale co nejdříve jedu do blanska na servis:) Vzadu je stale maxis 7305, ktera me stale překvapuje.. ma najezdenych už bezmala 3000km, ale stale neni vubec sjeta a drži! na mokre ceste trochu huře, ale až takovy rozdil oproti mitasce E09 to není, prece jen to je drapak.

stepko

pěkná, at ti slouží 10b.

Martic
Martic napsal 09.03.11 v 14:15

Jej , nojo stane .
Ale mohlo by to jit narovnat (i když s tím nemám zkušenosti). Největší práce by ale byla demontáž a montáž.

stepko
stepko napsal 09.03.11 v 10:56

No fotka nezkresluje .. Bohuzel

Martic
Martic napsal 09.03.11 v 10:41

Aha, nojo to věřím. A nemáš trochu hnutý řidítka, nebo ta fotka jen zkresluje ?