Aprilia SR 50 Factory (2008)

Vlastník Dantes
Vloženo 26.12.2013
Aktualizováno 26.12.2013

Nejhezčí a nejlepší scooter pod sluncem, s motorem piaggio s tou nejvymakanější technikou přímého vstřiku paliva

První dojmy - Padne do ruky každému, ani malá, ani velká.. na 50ku už v sérii jede perfektně, lehká, obratná - excelentní jízdní vlastnosti, výborně brzdí, veliký přehledný display se spoustou funkcí a vlastní diagnostikou, super svítí

Motorku bych doporučil pro - pro toho kdo chce obratný, spolehlivý, úsporný a rychlý scooter do města

Doplňky na motorce - boční stojan, laděný výfuk

Maximálně spolehlivá, absolutně bezúdržbová, pohodlná obratná... a hlavně krásná!!!
V čem je trošku obtíž je i její největší výhoda a to je přímé vstřikování paliva - pokud je slabá baterka, prostě nenastartuješ.. ale mě se to ještě nestalo
Na motorce mám laděný výfuk LeoVince - hodně to pomohlo odpichu i maximálce, moc jsem nelaboroval pouze jsem dal jiné válečky, dle doporučení výrobce výfuku. Jakákoli další úprava je hodně nákladná a dle mě hlavně zbytečná..
Ještě jsem si dokoupil boční stojan, montáž je jednoduchá, akorát se musí vyříznout díra v spodním plastu (tvar výřezu je z vnitřní strany přichystán).
Spotřeba 2,5-3L/100 Km a to pořád jezdí na plno, maximální rychlost kolem 95 Km/hod.
S ladákem s karbonovou koncovkou pěkný dunivý zvuk
Neznám lepšího přibližovadla po městě a do 20ti Km od města..