Blata 125 Enduro (2011)

Vloženo 15.1.2014
Aktualizováno 15.1.2014

Je to moje pvní "velká" motorka ,začínal jsem jak jinak než na pinckovi. :DD

Yamaha XT 125R: Není česká :DD

První dojmy - Motorka mi hned nesedla .. :D.Hned na jedné z prvních testovacích jízd ,ještě bez papírů :DD ,jsem se vydal kousek za barák do lesa , najel jsem na cestu ve které byly vyjeté poměrně hluboké koleje a co se mi nestalo :DD ,chtěl jsem z té koleje vyjet a najednou ležím a motorku mám na noze :D ,kolo sjelo po hraně koleje a já šel k zemi :DD.Motorka mi padla na nohu tak nešťastně ,že jsem ještě tejden kulhal :DD Jen co jsem přijel domů ,zaparkoval jsem Bláňu :DD a řekl jsem si ,že na ní nesednu do tý doby ,než dostanu papíry :D.Druhej den ,přehlížejíc bolest :D ,jsem se jel zase projet do toho samého lesa ,na tu samou cestu :D, naštěstí už bez pádu .:DD

Doplňky na motorce - Do budoucna chci koupit blastry a naky polepy ..trošku ji odlišit :))

Zatím jsem na ní najezdil jen něco kolem 1 000 km ,protože hned první týden co jsem na motorce začal jezdit se mi posralo zapalování.Vůbec jsme nemohli zjistit příčinu proč nejede ,potom co sme dali rozebrat motor -__- ,se zjistilo že by to mohlo bý zapalováním ,tak děda sehnal šikovnýho motokrosaře:)) , ke kterýmu se motorka dovezla ,ten všechno objednal a zpravil. Do tří dnů jsem měl motorku zpravenou a mohli jsme spolecne dal polykat kilometry . :DD
Jinak s motorkou jsem nad míru spokolen, nejen co se výkonu týče a navíc je to česká motorka ... co víc si přát ? :DD

Jarin_BXE
Jarin_BXE napsal 12.02.14 v 16:35

Díky , taky v to doufam .. a taky doufám,že počasí se bude už jen a jen zlepšovat

Martic
Martic napsal 12.02.14 v 10:47

Moc pěkná, i když zabahněná . Snad už to zatracené VAPE začalo dělat ty zápalka lepší, aby se ty nepříjemnosti už neopakovaly. Přeju vydařenou off-road sezonu 2014 bez jakéhokoli kulhání

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 22.01.14 v 13:12

ale po lese se jezdit nesmi. Nebo smi?

Jarin_BXE
Jarin_BXE napsal 17.01.14 v 23:18

Všem moc děkuju hoši ...

Milan1963
Milan1963 napsal 16.01.14 v 09:08 10b.

Máš ode mně deset bodů. Nějaké "mouchy" Blata má, ale jinak je to dobrá motorka. Koukni se na forum tady, je tam dost důležitých postřehů. A zdravím do 25 km vzdálené Telče.