ČZ 150 (1950)

Vlastník Malki125
Vloženo 4.2.2014
Aktualizováno 4.2.2014

Trial nebo číza jak jsem jí začal říkat pro mě byla motorka, která mě zatím nejvíc naučila! Je to taková srdeční záležitost. :))

První dojmy - První projížďka se konala někdy na konci března 2012. Do stavu, kdy byla schopná jízdy jsme jí uvedli dlouho večer, ale i tak jsme jí vytáhli a museli jí vyzkoušet! Moc jsem toho naježděno ještě neměl, takže si jízdu spíš užil tatínek! :D

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníka..

Doplňky na motorce - Doplňky žádné nejsou..

Chtěl bych začít poděkováním tatínkovi za trpělivost a hromadu času, který do toho byl ochotný vložit! Bez něj by tenhle stroj nikdy nevyjel a jsem mu za to neskutečně vděčný! :)
Je tomu tak pět let co jsem začal na internetu sledovat videa na téma TRIAL. Nevěřil jsem vlastním očím, když sem viděl co s tím ty blázni dokážou, ale po chvíli bylo rozhodnuto! To chci umět taky! Začal jsem pátrat.. A první co padlo do vyhledávače bylo "Gas Gas", když jsem viděl ty ceny začal jsem truchlit.. :D Doma to o mě věděli a jednoho dne jsme se prostě rozhodli podle Gasíka postavit můj vlastní!
Na čtverečkovaný papír jsem Gasíka pěkně z boku vytiskl a jediné rozměry ze kterých jsme vycházeli byly průměry kol, pak už jsem jen podle čtverečků vše jen dopočítávali! :) Začátky byly těžké, začínali jsme s rámem Yamaha (nějaká stará lehna) a motorem ČZ 150c,

ale dalo se to a my pracovali celý dny, snad každou minutu co to bylo možné! Postupem času se to začalo něčemu podobat, zadní drapák co se našel jen tak povalující se na sběrném dvoře v podstatě nový

Co jsme tak počítali moto nás (když nepočítám práci) vyšlo asi tak na 1000,- Kč maximálně! :D Jinak jsme jen vyráběli, dohledávali a vymýšleli. V dílně na stole strávila 3 měsíce a stála nás sakra hodně nervů, jen výfuk jsme dělali asi na stokrát.. :D Se vším jsme se poprali jak se patří a dokončili jí!

A ikdyž se mi mnoho lidí po tom co jí viděli vysmálo,

já jsem na ní patřičně hrdý! Není to bůhví jak výkonný stroj, naučil jsem se na ní ale opravdu hodně! Nebyla to moje první motorka, něco už jsme naježděno měl, ale né moc a tenhle můj Trial mě na ty silnější stroje myslím si dobře připravil! :) Jestli jste si to přečetli tak doufám že toho zas tolik nelitujete :D Sice to píšu nerad, ale je na prodej.. :/ Je komplet v pořádku, ale potřebuji peníze abych mohl doplatit teď už opravdového Gasíka! :)) 724 844 941 tady se můžeme domluvit. Doufám že padne do dobrých rukou! :)

Pajakoci
Pajakoci napsal 30.01.18 v 16:36 10b.

...rozhodně zanechat jako motorku pro další generace, já postavil pro kluky 50-ku alá trial, komplet stavba rámu podle drátků, byla to výzva, do teď na ní občas blbneme, babeťáckej motor k neutahání...prostě když si člověk vzpomene kolik na ní trávil času, ...pár peněz na gasíka došetříš i jinak a hodnota orginálu se zvyšuje
Ha teď vidím, že je to trochen neaktuální, tak hezkej den...

Malki125
Malki125 napsal 02.12.15 v 17:56

Děkuji pánové, jsem rád že se líbí A jak jste zmínil, byla by škoda jí dát pryč, je to srdcovka :) Pořád parkuje doma a je připravená kdykoliv vyrazit

General47
General47 napsal 23.11.15 v 20:05 10b.

pěkná motorka s pěkným příběhem na něco takového budeš určitě pamatovat až do stáří škoda že ji dáváš pryč

bewec
bewec napsal 25.03.15 v 19:15

je fakt hezká a není jich mnoho

liň
liň napsal 21.12.14 v 07:25

Postavili jste hezký stroj a z posměváčků si nic nedělej