CPI Aragon 50 (2007)

Vloženo 3.3.2014
Aktualizováno 3.3.2014

CPI Aragon 50, r.v. 2007, kola 12', obsah 49 ccm, 2,4kW, kufr Givi

Kentoya Zoom 50 4T: důvod neuveden

První dojmy - Začínal jsem na Babettě 210 takže první dojem z jízdy byl z akcelerace a menší kola takže náklony jsou úplně jiné než na motorce s velkýma kolama. Babetta neměla takovou akceleraci ani maximálku, ale lepší se sní naklánělo.

Motorku bych doporučil pro - Skútr je stavěný spíše sportovní, obratný a na kratší vzdálenosti. Je to skútr spíše pro náctileté kluky než pro starší lidi.

Doplňky na motorce - Když mně byla zima na ruce koupil jsem návleky na řidítka "medvědí tlapy" Tucano Urbano a kufr Givi

Tento skútr jsem si koupil. Na první pohled jsem si ho moc přál tak jsem si ho prostě po našetření peněz koupil. Jakmile jsem ho koupil měj jsem sním neustále problémy. Začlo to baterií, rozbitý levý ovladač na řidítkách, startovací páka, řemen, válečky + pružinky, pneu, zadní světlo, plovák v nádrži, náhon tachometru a ještě nějaké drobnosti. Potom když jsem všechno tohle vyměnil a poopravoval tak jsem udělal nový lak na černou matnou a teď doufám že skútr vydrží alespoň sezónu v pořádku. Koupil jsem ho za 15 000 Kč a vrazilo sedo něj okolo 8000 Kč včetně laku.