Kawasaki Z 750 (2007)

Vlastník Kečup20
Vloženo 8.3.2014
Aktualizováno 8.3.2014

JE to málo jeta motka která zaíim neměl štěstí na majitele. To myslím tak že předchozí majitelé na ní neměli čas a tak většinou stála Ale tomu je semnou konec, i když by se mi líbilo mít na ní stejně více času než jí dávám

Yamaha XJ6 Diversion: Moc se mi líbila a možná i k mé výšce by byla lepší, ale není zelená a tak agresivní :-)
Suzuki GSF 650S Bandit: důvod neuveden
Suzuki GSF 650 Bandit: důvod neuveden

První dojmy - Je to můj první stroj a jsem neskutečně šťastnej že jí mám :-) A že jsem si nevybral jinou, protože tahle mě baví, učí, ohromuje a drží stále ve strachu a plné dávce adrenalinu co mi ještě ukáže a kam se můžu dál a dál posouvat. Vím že samotné hranice motorky nikdy nepoznám, ale v tom je ta krása že je stále úžasná :-)

Zeda jsem si vybral že má agresivní, mladistvej a hravej design Po přečtení mnoha recenzí, fór a tak podobně jsem začal váhat, všichni psali jak je nevhodnej na začátek a tak. Jenže když jsem našel Zeda v inzerátech tak jsem neodolal a zavolal, dohodl si prohlídku a když jsem ho uviděl poprve bylo mi jasný že ho chci Zkušební jízdu za mě provedl zkušený kamarád a já z důvodu řidičáku jel až doma, ale i tak jsem byl nadšený a natěšený co spolu se Zedem prožijem
Je fakt že po pár seznamovacích jízdách jsem neodolal a na trojku vzal pořádně za heft s tim že se mi zadek sklouzl po sedačce zasekl se o spolujezdcovo sedadlo a já jen vysel s předním kolem lehce ve vzduchu na řídítkách a s přibližující se zatáčkou jsem se jen smál a byl šťastnej co jsem si to pořídíl za draka Byl jsem ohromenej a v úžasu tohle vůbec nečekal jsem nečekal. Po ubrání plynu nasledovalo jen s otevřenou hubou v klidu dojét domu a smutně se těšit až mi jí zavřou budu moct jezdit legálně a já budu muset na tenhle výkon čekat přes rok

Kečup20
Kečup20 napsal 23.03.14 v 11:46

Děkuju Mam tam lauf od Mivvu.

pantata-Škopek
pantata-Škopek napsal 15.03.14 v 21:06 10b.

MajklV
MajklV napsal 15.03.14 v 20:12