Harley Davidson FLHTC Electra Glide Ultra Classic Tour (2003)

Vlastník Pitrshd
Vloženo 10.3.2014
Aktualizováno 10.3.2014

Křižník silnic určen pro delší tratě ale i po městě dokáže příjemně překvapit (když se člověk otrkne a nebojí se váhy stroje)

První dojmy - Je to můj druhej haryk a tak jsem věděl do čeho jdu - měl jsem i podobný stroj zapůjčen. Je to prostě harley a tak to je!! Kdo zná chápe, kdo neví nemá cenu vysvětlovot! Malinko jsem si musel zvykat na váhu a stále musí člověk přemýšlet kde parkuje! Protože naložená mašina čumákem z kopce nebo ve slepé(či úzké uličce nic moc). S váhou je i delší brždění , ale s tím se dá také počítat.

Doplňky na motorce - otevřené sání, výfuky a větší válce z 1450 na 1540 (to vše předchozí majitel)

HARLEY DAVIDSON Harley je pro mě jako pro spousta jinejch srdeční záležitost. Po asi 4 letém ježdění na sporstru 1200 kdy jsem přestal jezdit již jen kolem náměstí mě dohnalo-spíš spolujezce menší nepohodlnost. Tak jse se rozhodl pro stroj ryze cestovního rázu. Prostě kufry a pohodlí a to je prastě GLIDE!! Cestování je s ní sranda pokud se pohybuji na slušnější silnici tak se v pohodě dá ujet 1000km za den. Prostě ráno sednu a odpoledne jsem u moře a nic mě nebolí a naopak přemýšlím kam bych se jel večer ještě podívat. Co se týče ovladatelnosti tak je to jen otázka strachu z naklonění stroje! Když strach dovolí tak v ostrých zatáčkách škrtám stupačkama. Díky svojí váze je to stroj který když někam nasměřujete tak tam jde. Jo váha a brzdy to je blbá kobinace. Pokud člověk jezdí trochu svižně tak brzdy nestíhaj furt je třeba hlídat vzdálenosti, protože jak říkám rozjetej vlak nelze zastavit na pětníku. Mašina je jasně dělaná na lepší silnice a větší vzdálenosti. Tam se taky cítí nejlépe. Ve 120 km tam plácnu tempomat pustim muziku a užívám klidné jízdy. Úžasný jsou dlouhý kvalty můj HARYK klidně snese na pětku jet 50km v hodině až 180km , ale o tom to neni! Spousta lidí říká že je to velká a neforemná kráva - jo maj pravdu, ale ovladatelná. Jezdí na takových strojích i 60kilové ženy tak čeho se bát když budeme jezdit podle toho co nám stroj, silnice a naše dovednosti dovolí !!!

Guga
Guga napsal 03.04.18 v 05:00 10b.

Kráska a pěkně shrnuto

toša.
toša. napsal 31.03.18 v 12:54 10b.

super super HD stroj 10b

Lumako
Lumako napsal 09.07.15 v 12:09 10b.

BaluJarda
BaluJarda napsal 19.03.15 v 16:46 10b.

Hezký H-D ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

riccie
riccie napsal 10.04.14 v 08:00

vítej v rodině mastodontů a polykačů mile