Kingway Martinelli 50 4T (2010)

Vlastník esik-14
Vloženo 8.4.2014
Aktualizováno 8.4.2014

Do města pro ženu a omladinu na naučení dobré .

Motorka koupena od MS-Moto Česká Lípa

První dojmy - Na padesátku je svižná na dojíždění větších vzdáleností dostačující. Tvrdší pérování i sedlo. Jinak dobrá ovladatelnost.

Motorku bych doporučil pro - Pro mládežníky i pro ženy

Doplňky na motorce - Zadní kufr.

Potřebovaly jsme náhradu za naši umřelou kentoyu zoom 2t která sloužila na čiňana poctivě každý den 10 let.
Jízdní vlastnosti jsme nějak neřešily manželce vyhovuje a je sním spokojená.
Motor i přesto že to je čína tak překvapuje svým výkonem 3,6 Kw a zatím bez vážnější poruchy motá 8000 Km.
Brzdy jsou na 5O ccm3 čtyřtakt dostačující pouze přední brzda jelikož manželka jí používá méně tak má tendenci pískat jinak dobrý.
Podvozek by mohl být malinko měkčí takto jak je tak podle mně dělá ze skútru kostitřas.
Ovladatelnost má celkem dobrou a nechá se na ní zvyknout.
I přesto že skútr je dvoumístný tak při jízdě dvou dospělých je znát že to je padesátka do kopečků ztrácí výkon ale jede.
Úložný prostor pod sedadlem je dostatečně prostorný na uložení jedné helmy a druhý prostor jsme řešily kufrem.
Spotřebu má vcelku nízkou manželka s ním jezdí za necelé 2 l/100km
Máme najeto 8000 Km kromě svíčky a řemene variátoru a běžných garančních prohlídek (olej, filtry, ventily ) jsme zatím nezaznamenali žádnou vážnější závadu.
Dostupnost náhradních dílů je vcelku dobrá.
Skútr je dobrý na delší dojíždění ale i ve městě je dostatečně svižný. Jelikož má tvrdší pérování tak moc nemá rád rozbité cesty.
Jelikož je malinko tvrdší podvozek i sedlo tak si myslím že na delší výlety to sním není.