Beta RR Enduro 400 (2011)

Vlastník CarlosXB31
Vloženo 8.4.2014
Aktualizováno 22.10.2015

Je to Italka s krásným vzhledem, a super chováním

Motorka koupena od Badyšot (Liberec V - Kristiánov) - Kdyby takhle jednal každý byla by to radost obchodovat :-) za mě veliká spokojenost.

První dojmy - Můj první dojem je že to jede jako prase :-D ale zatím jsem se projel jen kousek uvidím až pojedu na Enduro jízdu s přáteli :-)

Moto jsem vybral kvůli recenzím a dobrému hodnocení této značky myslím že si dokáže získat několik fanoušků jako ostatní známé značky jinak zatím nemohu říci více

Tak je na čase sem přidat něco nového a to že po prvních 15min na moto jen kousek před barákem na silnici a odstavení jsem už nenastartoval (přestala házet jiskru) tak jsem řešil co s tím nakonec jsem s pomocí přátel usoudil že bude lepší moto odvést do RP Motomax tam jsem moto nechal a po třech dnech byla opět pojízdná odešel snímač otáček tudíž po 15 min jízdy investice 3 000,- myslel jsem že mě klepne ale od té doby je vše zatím v pořádku a moto má najeto pro zatím mnou 4 MTH byl jsem s ní v pískovně a na enduro trati a musím říct že podvozek je super ovladatelnost také co se týče motoru není to takový trhač rukou a celkově odpouští pár chyb na závěr jsem zjistil že po přesedlání na tuto moto musím zlepšit kondici a trénovat a trénovat

Dneškem nakrouceno dalších 50 MTH a bez jakékoli závady,dostává pravidelnou údržbu a vše co potřebuje musím říct že už jsem jí dostal perfektně do ruky a jsem s ní opravdu spokojen. Ve výjezdech se krásně zvládá a podvozek jak na kořenech tak kamenech pracuje bezvadně. Dá se sní opravdu jet ostře uplně bez problému Jen ty větší kmeny dělaj problémy ale to bude jezdcem

Tak s Betkou už mám 180MTH a stále jezdí bez jediného problému.

CarlosXB31
CarlosXB31 napsal 07.01.15 v 17:46

Děkuji také zdravím a slouží velice dobře

Klasika
Klasika napsal 07.01.15 v 12:29

Zdravím kolegu
Ať slouží

Dennysz
Dennysz napsal 24.10.14 v 19:30 10b.