Yuki Vista 125 (2004)

Vlastník DarkWasy
Vloženo 13.4.2014
Aktualizováno 30.1.2024

Motorku jsem již prodal.

Jsem spokojen sice sem tam něco uletí jako např. nějaký ten šroubek, hlavní je že motor drží :)

Motorka koupena od Moto Rychnov

Honda Rebel 125: Nedostatek peněz
Yamaha XVS 125 DragStar: Nedostatek peněz
Suzuki VL 125 Intruder: Nedostatek peněz

První dojmy - Proč zrovna tahle ? Motorka vypadá v celku dospěle, je pohodlná (pro menší postavy - můj případ), má kufříky což se dost hodí, ukazatel rychlostního stupně, opěrka pro spolujezdce - né že by tohle všechny ostatní motorky neměly ale na jedinou Yuki jsem měl peníze ;D

Motorku bych doporučil pro - Pro ženy, muže menší postavy, pro puberťáky ;D

Motorku jsem koupil od jednoho majitele který s ní moc nejezdil , mám ji teprve chvilku ale zatím jsem spokojen motorka má najeto pouze 12.500 km takže se zatím nemá co pokazit sice musíte u motorky utahovat pořád nějaký šroubky ale to si časem zvyknete :)

Motor - je zatím v parádním stavu, není si na co stěžovat

Brzdy - to je už trošku horší, byl jsem zvyklí brzdit pouze zadní brzdou ale od té doby co mám Yuki musím používat obě protože zadní bubnová je skoro nepoužitelná a motorku pouze trošku zpomalí (zlaté kotoučovky)

Světla - sem tam něco praskne ale to je si myslím u těch Čínských motorek normální

Ovladatelnost - myslím se že je velmi dobrá, tím že má dost tlusté pneumatiky člověk nemá v zatáčkách vůbec strach, né že by se s touto motorkou dalo nějak naklápět (občas škrkne pedál brzdy) ale v zatáčkách drží pěkně

Podvozek - odpružení je měkčí ale příjemné, nemám žádné výhrady

Co mě na motorce trošku vadí jsou vyšší vibrace ale časem si také zvyknete.
Plánuju si s motorkou zajet někam "dál" např. do Chorvatska.
Je to taková pohodová motorka max. 90 - tkou a jsem spokojen, motorka je pro lidi kteří rádi jezdi na pohodu a nikam moc nespěchají (né že by motorka neuměla jet rychle) ale do práce občas na nějaký výlet je motorka ideální :)

Viper54
Viper54 napsal 15.10.15 v 13:43 10b.

Pěkná a dobrá,taky jsem jí měl

Krmi
Krmi napsal 15.06.14 v 20:36 10b.

Superrrr kousek at ti šlape jak má ,dělá radost jako dělá mě , jasná desítka chlape měj se !!!

DarkWasy
DarkWasy napsal 22.04.14 v 09:29

Díky moc chlapy :)

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 13.04.14 v 23:21 10b.

Vypadá dosti dobře takový stroj je na kochačku né na blbnutí gratulejšn

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 13.04.14 v 21:50 10b.

Pěknej stroj.Pohodu nas cestách.