Can-Am Spyder RT (2011)

Vloženo 5.5.2014
Aktualizováno 27.8.2016

Chtěl jsem komfort, pohodlí, rychlost a dravost, koupil jsem Can Am Spyder RT-S

Motorka koupena od Can Am

První dojmy - Spyder RT je kus pořádného stroje. Komfort, pohodlí a špičkový pocit z jízdních vlastností. Motor přede jako kočka se sílou tygra. Převodovka sametově řadí jen první rychlostní stupeň a zpátečka hlasitěji cvakne. O pohodlí při jízdě se postará perfektně šité sedadlo. Řidič i spolujezdec si připadají jako v křesle. Jízdu si vychutnáte jak při pomalé jízdě tak i při svižnem tempu. Stroj prostě perfektně sedí na vozovce.

Motorku bych doporučil pro - Spyder RT je pro opravdové milovníky komfortu a pohody.

Doplňky na motorce - Spyder RT má vyhřívané rukojeti řidítek i madla spolujezdce. Ovládání rádia i u spolujezdce. Cca 150l úložného prostoru. Elektricky ovládaný ochranný štít řidiče.

Předně Can Am Spyder RT je velmi pěkný stroj se silným motorem, sametovou převodovkou, komfortem posedu a spoustou úložného prostoru, proto moje volba.
Spyder RT je jedním z mála strojů, který má špičkové jízdní vlastnosti. Je jedno zda jedete pomalu nebo rychlou jízdou, stroj prostě sedí. Motor reaguje na povely řidiče a nezklame ani při nutnosti rychlejšího předjíždění. Brzdy reagují citlivě a podle potřeb řidiče. Převodovka řadí sametově jen hlučnější cvaknutí při řazení prvního stupně a zpátečky. Spotřebu si volí každý z řidičů sám a to vlastním stylem, já jezdím za 6,7l/ 100km ale umí si vzít i 9l/100km při dravější jízdě. Spyder RT je ryze stroj na cesty. Cestování na krátké či dlouhé vzdálenosti je bez sebemenších problémů. Jak už jsem psal, kdo chce stroj pohodlný, komfortní, krásný, silný a dravý na parádní svezení neprohloupí s Can Am Spyderem RT.

davidoffN8
davidoffN8 napsal 15.05.20 v 15:33 10b.

ja si rikal že budeš někde odtud ma to stejne jako ty

zizour
zizour napsal 27.08.16 v 07:51 10b.

Krásný stroj, už jsem jich pár viděl. Zajímalo by mě jak se to chová v zatáčkách. Naklání se to jako 3 kolové skútry nebo to jede rovné jako auto. Pamatuji na hadraplán, který se nechal i otočit na střechu.

Montauk
Montauk napsal 02.10.15 v 12:40 10b.

Krásný stroj, párkrát jsem Tě už potkal

wena2
wena2 napsal 09.09.14 v 08:06 10b.

Ahoj, jsou to super stroje. Přesně jak píšeš, na cestování úžasný a ostřeji se s tím dá taky jet. Klobouk dolů, jestli s tím jezdíš za 6.7l/100km. Já jezdím pořád 8-9l at už ve městě, nebo na dovolený . Jinak samozřejmě dávám 10b

jezdec74
jezdec74 napsal 06.05.14 v 17:21 10b.

Tak to je vážně paráda . Při delším cestování to musí být neuvěřitelně pohodlné.
Přeji Ti hodně cestovatelských zážitků