TM Racing EN 300 (2007)

Vlastník chalka
Vloženo 7.5.2014
Aktualizováno 7.5.2014

Silné, Italské závodní náčiní!

KTM EXC 300: Na roky výroby a stav - šílené ceny...

První dojmy - Po prvním svezení a zkouknutí stavu, ve kterém byla jsem ani minutu neváhal. Motorka mne nadchla. Silný průběh výkonu, parádní brzdy, minimum vibrací, vzhled.

Doplňky na motorce - Blastry Racetech, maska, kryt motoru, podložka klapek, nerezový kryt výruku.

Po zkušenostech z 2t 200 a 250 jsem chtěl skočit po třístovce. Měl jsem rozpočet do 70000, jel jsem se podívat na 2 KTM 300 a z obou jsem dojel smutně domů, za rok 05,06 a vyskákanou motorku dát takové peníze? To né. Gas zrovna v tu dobu na inzerci žádný nebyl, a po vystaveném TMku jsem se díval již dobu. Zajel jsem se na něj podívat a dovezl ji domů. Najeto 94mth, stav jako nové motorky, i když je to 07, kupovaná 09.

Nyní mám najeto 145mth, ve 100mth 1. výměna pístu Woosner. Motor zatím bez zásahu, funguje jak má a snad bude "ťuk, ťuk". Dále jsem řešil jen přepákování a přetěsnění vidlic. Laděná slouhá koncovka Scalvini motorku ztišila - průběh zůstal stejný. Podvozkově je motorka na enduro ježdění skvělá naklikání je dost znát - na trati se nedá. Každý píše a čte jak je TMko hrozně nabroušená a ostrá - je, ale dá se bezproblémů naladit. Já řešil nedostatečný spodek podložkou klapek, natryskováním a jinou jehlou. Brzdy jsou bombastický, vepředu velkej plovoucí kotouč a vzadu klasika - Bremba. Největší strach jsem měl z dílů - v ČR není problém, standartní díly - spotřební, jsou skladem. Ostatní na objednání do týdne. Ceny - běžné.

newman2707
newman2707 napsal 07.05.14 v 19:30

super fotky... čím jsi to fotil?

krysoid
krysoid napsal 07.05.14 v 19:20

je vidět že to máš´v ruce nádherný fotky 10b

context
context napsal 07.05.14 v 19:15 10b.

parádní mašina tak ať slouží a ať ti dlouho vydrží

Jems2
Jems2 napsal 07.05.14 v 19:13