Husqvarna SM 511 (2011)

Vlastník Alííí
Vloženo 18.7.2014
Aktualizováno 18.7.2014

Asi NEJ supermoto od Husqvarny na litani kolem komina...

Motorka koupena od Falco33 (Mníšek pod Brdy) - Jednim slovem luxus, vcetne poradenstvi, servisu a pokecu.

Husqvarna SM 449 R: Motor.

První dojmy - Po delsi dobe mimo sedlo motorky trochu nezvyk na jiny posez oproti starsim modelum, ale vykonove dostacujici, plynuly prubeh vykonu az do vysokych otacek. Diky vstikovani je treba si zvyknout na rezim vyssich otacek, ale to si kazdy zvykne lehce.

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdeho. :-)

Doplňky na motorce - Komplet Akrapovic Exhaust System, karbonove a eloxovane doplnky z katalogu prislusenstvi Husqvarna.

Vybiral jsem jen z nabidkove rady znacky Husqvarna, takze rozhodnuti nebylo zas az tak tezke. Padne do ruky asi jako Skodovka, proste sedi kazdemu. Na zavody uz ji nevyuzivam, spis mi bylo lito koukat z okna na motorkare, tak proste musela dostat misto v garazi.
Jizda super, podvozek stale stejne nastavitelny dle pozadavku jezdce, plne dostacujici. Motor s o neco slabsim spodkem oproti karburatorovym verzim, o to silnejsi ma vrsek. Brzdy plne dostacujici i pro zavodni nasazeni. Pro rychlejsi strelce mozna jina pumpa.
Ulozny prostor nula, ten by tu hledal leda blazen.
Servis jen pravidelny, vcetne udrzby. Poruchovost nula.
Teren, silnice, mesto, vsude je SM511 jako doma. A vsude prvni. )
Cestovani tak okolo 150km ideal, na delsi trasy uz jedine vlakem.