BMW R nineT (2014)

Vlastník yurij
Vloženo 31.7.2014
Aktualizováno 25.1.2017

Chcel som povodne vymenit stavajucu K1200R za poslednu K1300R, ale po predvadzacej jazde na nineT bola volba dalsej wrtulky jasna.

Motorka koupena od FMoto Bratislava

BMW K 1300 R: důvod neuveden

První dojmy - Vsetko mi akosis sadlo, navrhnuta presne na moju vysku(cca 171cm), brzdy su fantasticke, trosku mi vadi sposob prepinania smeroviek, pripadne ich nebudem pouzivat vobec. :-)

Motorku bych doporučil pro - Vegetakov, ale vo vracackach je to rebel. :-D

Doplňky na motorce - Zatial vymenene smerovky za LED a prikupena zadna hlinikova "kapsicka" + wunderlich kufor na ladvinkove sedlo a touratech padaky na valcoch, uz 2x zachranili pred skodami - Jazdim s tym "na přeraz".

Proč jste si vybral tento stroj? - KRka mi je "luto" na bruzganie po meste v kolonach do prace a okoli do cca 300km.

Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti? Jízda, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, úložný prostor, spotřeba, servis a poruchy. Zkuste se rozepsat... - Zatial vsetko oki.

Kde se motorka cítí nejlépe a kde naopak ne? Terén, silnice, město... - mesto, ale urcite s tym pojdem aj za hranice... vsednych dni.

Dá se s moto i dobře cestovat? - Na KRko s ESA-ou to nema, ale pojde to.

NEW: Koncom roku 2016 som sa cestou na chalupu, nechal zlakat dvoma SS dialnicnej nahanacke(motka uz mala cca 27k km, cize motor uz musel byt sadnuty). Po cca 20min jazde v 200+ km/h, som nasledujuce rano na chalupe, nasiel pod blokom motora kaluz oleja ako mavam pod perakom. Doma som zistil ze slzi po celom spoji bloku motora. Idem s tym na 30k km servis do Viedne, tak nech pozru aj toto, bo od novoty doposial medzi intervalmi nechybala ani kvapka oleja.

Oprava + 30k km servis porieseny a na zaruku vymenene tesnenie medzi prevodovkou a motorom. 👍+ mi tam dali KN vzduchovy filter.

yurij
yurij napsal 10.05.16 v 10:04

Dik pani.

Zdenda211
Zdenda211 napsal 07.05.16 v 06:53 10b.

Jeste body a jasně,že za 10

alterego
alterego napsal 21.07.15 v 17:40 10b.

tahle motorka se prostě povedla

yurij
yurij napsal 16.03.15 v 09:21

JohnyBaroch - dik a posli link na foto ak je, ja to neviem na jeho stranke najst, celkom som zvedavy. Mne sa celkom paci tato farebna kombinacia - http://www.bmw-moto...d=2876&notrack=1 . Najblizsiu sobotu idem dat Thermo-Tec na kolena, tak som zvedavy ako to "vypali".

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 16.03.15 v 00:16 10b.

Tohle Bávo to je vážně síla, viděl jsem ji v Praze na výstavě v laku od Olaf Pugner+doplňky Barracuda a od té doby nespím...