Suzuki GSX 400 FWS (1994)

Vlastník modriblesk
Vloženo 6.8.2014
Aktualizováno 7.8.2014

bola to moja prva "velka" motorka. predtym som jazdil iba na pionieri.

První dojmy - velmi rychlo som si na nu zacal zvykat. mam cca 185cm a 95kg, preto mi hmotnost 185kg vobec nerobila problemy. domov prisla po vlastnych v dazdi pri 80kmh. slo to priam samo ako jazda na koni ktory pozna cestu. uz po par dnoch som nabral odvahu a skusal "co to da".

Motorku bych doporučil pro - je to stara motorka a uz si ju sotva niekto kupi, celkovo bolo vyrobenych malo kusov. ale myslim ze je to dobra motorka pre zaciatocnika. da sa na nej lahko jazdit po meste ale zvladne aj kratke cestovanie.

Doplňky na motorce - nosic domacej vyroby + topcase s dorobenym zadnym aj brzdovym svetlom pre viac bezpecnosti.

Hladal som lacnu motorku na ktorej by som ziskal prve skusenosti, hoci mi kamarati radili nech si kupim hned nieco silnejsie ze mi bude slaba, mal som obavy ze silnejsiu nezvladnem a rozmontujem sa niekde v zakrute o strom. bol som pozriet 3 motorky okolo 40kW a mal som pocit ze tato je v lepsom stave ako ostatne, tak som ju kupil. v TP bol r.v. 1994 comu som hned neveril podla dizajnu, neskor som zistil ze realne to mohol byt 1984 lebo vtedy sa robili. jazdilo sa na nej velmi dobre a s lahkostou.
dlhodobe skusenosti s nou nemam, lebo sa u mna dlho neohriala. pokial som siel niekam sam bolo vsetko v poriadku, ale ak som chcel ist s partiou, nestacil som s vykonom, lebo vsetci znami mali cez 60kW. preto uz po 2 mesiacoch sla k novemu majitelovi.