Suzuki GSX 750 F (2001)

Vlastník Catchthem
Vloženo 2.9.2014
Aktualizováno 17.6.2018

Velká, krásná a konečně už dospělá Nechápu tu desítku nejošklivějších motorek.
Edit : mluvilo že mě počáteční nadšení, teď s odstupem na ni vidím co bych vzhledově změnila. Není to motorka, která vzhledem vyrazí dech, ale má své kouzlo. Jak já říkám,

Yamaha YZF 600R Thundercat: Kvalitní kousky stály moc peněz, velká dálka
Yamaha FZR 600: Je jich málo v dobrém stavu, velká dálka

První dojmy - První dojmy byly plné nadšení. Zátah, rychlost, hladký průběh, pohodlí. Tyto dojmy my vlastně zůstaly dodnes:-)

Motorku bych doporučil pro - Komu bych ji doporučila. Rozhodně ne drobným slečnám. Ikdyz posed je nízký ale váha je znát. Ikdyz i drobná slečna může překvapit. Já drobná nejsem a ta váha už mi časem začala vadit. S motorkou si ale poradím. Je vhodná na cestování ale dá se jet i hodně sportovně.

Doplňky na motorce - Laděné výfuky ixil, proužky na ráfky a různé nálepky nová zrcátka a nový levý blinkr. 2018 nová řetězová sada, vzduchový filtr. Olej a olejový filtr měníme každé jaro.

Jak jsem řekla, časem mě vzhled trošku omrzel, jsou hezčí stroje a hlavně dnešní doba si žádá ostré tvary na kapotě. Takhle je taková baculatá, takže na parkovišti s ní neoslnim. Ovšem do doby než se rozezní laděný výfuk od ixilu.
Ten zvuk je krásný a velmi si ho užívám za jízdy. Vytočit plyn a nechat samovolně padat otáčky... Však to znáte na svatbách či průvodech tedy nejsem pozadu.

Motorově naprosto bezproblémová a držák. Za skoro tři roky co jí mám jsem nemusela nic řešit. Krásně tahá pokud se nebojíte vyšších otáček. Opravdu letí. Dá se na ní ale jezdit i velmi klidně. Kopnete za šest i v padesátce a jedete. To dělám pokud jedu dědinkou a nechci lidi strašit kraválem. Žádné vibrace, hladká jízda a na dálnici, když zalehnu... Jako v peřince.
Teď prošla servisem kdy jsme nechali vyměnit olej ve vidlích a ložiska krku řízení.
Jezdím na dunlopech roadsmart 3 a i já, která nejezdím koleno, skoro nemám ten tolik probíraný poserproužek
Co se týče kosmetiky. Nějaké škrábance tam jsou. Přelepila jsem si karbonovou fólií klín motoru. Strašně se mi nelíbil ten šedivý. Vypadalo to jak Fabie no a nějaké nálepky a proužky na ráfek. Do budoucna bych si ji chtěla nechat přelakovat celou znovu na černo, ať je to bez chybiček
Už několikrát a vlastně pokaždé když je nějaká možnost nebo někdo v mém okolí kupuje novou, mě napadne ji vyměnit. Říkám si, vzhledově k ní mám takový zvláštní vztah. Určitě jsou motorky, které se mi líbí víc, příští bych dokonce ani nechtěla kapotovanou, jedině naháče. Taky váha mi dost vadí při manipulaci, třeba když někam jedeme a zastavíme na polňačce a já už přemýšlím kam ji postavit aby to nebylo prdeli do kopce, protože ji jinak nevytahnu. Ale pak si vzpomenu na tu jízdu, ten motor, zvuk a taky je tady ta citová vazba. První velká motorka. Říkám si, že druhá taková není, že je vychytaná, už ji znám a zvykla jsem si na ni. No prostě si ji vždycky na další měsíc nechám

Edit: Momentálně prodávám. Už jsem se rozhoupala a po tom, co jsem si sjela na manželově devítkovém hornetu jsem usoudila, že naháč je pro mě jasná volba.

Už je prodaná.

valdes1
valdes1 napsal 03.08.16 v 00:00 9b.

Wildaja
Wildaja napsal 13.03.16 v 17:37 10b.

Pěkná recenze motorky. Jsem se nasmála , ale řešit kůži ... stylem ... do ní musí být hezká postava,že?
Oj oj ... děvčico , chlapi pivní břuch neshodí a tímto se netrápí.
Kůže je sexy a navíc bezpečnější. A sluší víc než textil bez rozdílů figur nebo pohlaví. Jenom musíš hledat ... i když to dá práci . Přeji Ti vždy šťastnou cestu,
návrat v sedle motorky a s úsměvem na tváři . Kdykoli to půjde .

Catchthem
Catchthem napsal 09.09.14 v 07:18

Miner: Díky za tip, hned vyzkoušíme

Miner
Miner napsal 09.09.14 v 02:17

Ahojky,vybrala jsi perfektně mám jí taky a už 3 sezony a jsem maximálně spokojený.Najezdil jsem už 15000 km. Co se týče tý spojky ať ti manžel sundá páčku a injekcí nastříká olej do bovdenu,spojka půjde úplně lehounce takže je zbytečný nějaké cvičení. Přeju mnoho štastných km.

Binaryhacker
Binaryhacker napsal 08.09.14 v 22:03

tyjo koukám, jste teda pěkně poměnili vozítka , každopádně je fakt pěkná a už na fotce to vypadá jako pořádný kus mašiny ať fičí bez poruch a hlavně nehod takže vofafrně