Ducati Hypermotard 1100 Evo (2011)

Vlastník raidrs
Vloženo 11.9.2014
Aktualizováno 12.9.2014

Nevšední, krásně brutální prostě ducati kdo nezkusil nepochopí.

První dojmy - První svezení?hm,roztřepané ruce ,,respekt a pak ? úžasný pocit co tahle dukárna dokáže,neuvěřitelně jde od spodu,přesné řazení ovladatelnost a nááádherný zvuk za kterým se každý otočí,musíte se naučit jezdit kolem 3500-4000tis.otášek je to přece dvouvál jinak vás to nakope.

Motorku bych doporučil pro - Pro koho?pro všechny co chcou něco jiného než klasiku ,můj brách má cb1000 taky pěkná motorka ale jak se svezl na dukně tak jsem na něm viděl že je překvapený jak je to pohodlné a jak to krááásně jde za plynem.

Doplňky na motorce - doplňky ? mraky karbonu! předešlí majitel tam nacpal snad všechno včetně laufů termignoni,sem tam si sundám restriktory z výfuků a to je potom palba ,startovat to musím vedle domu jinak by snad popraskali skla v oknech ,,,prostě paráda!!

Chtěl jsem něco kolem komína ale dá se s ní jet v pohodě 150-200km v kuse no problem.jízda paráda podvozek žehlí náš český tankodrom levou zadní ,,ve dvou vůbec necítíte že někoho máte za sebou.Motor 2vál musíte se naučit ho poslouchat jinak vám nakope což se učím do dneška.Brzdy luxusní .Mám ji zatím pár týdnů tak pak jak ji více poznám tak se rozepíšu.

, úložného prostoru není moc ale lékárnička a reflexní vesta se vlezou do prsíček vedle nádrže jinak to řeším batohem na záda. Spotřebu jsem ani neměřil není to pro mě nic důležiteho ,když se chci svézt tak se svezu.

soty13
soty13 napsal 26.08.16 v 08:34 10b.

Goood

Vlasta13
Vlasta13 napsal 28.03.15 v 16:54 10b.

Nádhernej kousek a super doplňky

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 03.10.14 v 23:10 10b.

Já zkusil tak tě chápu, je to super stroj...

cat-nikita
cat-nikita napsal 11.09.14 v 17:00

Vše co má EVO v názvu je masakr

Bauiii
Bauiii napsal 11.09.14 v 16:28