Zhongyu City Bike 125 (2000)

Vlastník sniper931
Vloženo 18.10.2014
Aktualizováno 18.10.2014

Klasická čínská 125 tka :) Co dodat, na rozježdění ideální - lehká, malá spotřeba...

První dojmy - První dojmy byly takové, že konečně řídím něco, s čím můžu jezdit po silnici. Bylo mi 16 let, měl jsem čerstvě papíry a nějaký ten "postrk" se mi hodil. Co mě však vadilo hned ze začátku byly krátké kvalty a neochota motoru pracovat ve vyšších otáčkách.

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky

Tenhle stroj jsem koupil jako nový (což se později ukázalo jako chyba, když jsem ho pak se ztrátou asi 20 tisís prodával :). Hlavní důvod ke koupi bylo to, že mě byla doporučena v jednom motosalonu - relativně levná, spolehlivá...Co se spolehlivosti týče, za 2 roky co jsem ji vlastnil jsem s ní najel sice "pouhých" 7000 km, ale zato naprosto bez problémů. Příznivá byla i spotřeba - cca 3l/100 km. Motorka je to vyloženě silniční a na cestování se nehodí, kvůli velmi krátkým kvaltům je pro ni ideální rychlost kolem 70 km/hod.

MotoRadFahren
MotoRadFahren napsal 27.12.17 v 23:30 7b.

Dobrý den. Mam taky turo motorku ale mam problem se startovanim... Mam ji jako prvni motorku a proto si myslim ze spis nez v motorce je chyba nekde v tom co delam... Potreboval bych poradit nejlip tak presny popis jak nastartovat moto, jak pouzivat sytic / nebo na jakou stranu paliv. Kohoutu je rezerva a tak... Predem dekuji za odpobed moc mi pomůžete