Kymco Pulsar 125 (2008)

Vlastník pavel_67
Vloženo 31.10.2014
Aktualizováno 31.10.2014

Prej čínskej nezmar, tak ho zkouším pokořit.

První dojmy - Jede jako ďas! Občas mě někdo fikne, jindy to zase někomu natřu já, to pak všichni čumí co se to kolem vlastně přehnalo za žihadlo... Sice chybí nějaký ty koníky, ale do zatáček člověk zase nemusí moc brzdit...

Doplňky na motorce - Rukojeti zahřívám rukama já, padák jedině kdybych si dal na záda a kufr mě brzo sbalí manželka.

Prvně ji měl vlastně kluk na naučení - vyjezdil se celkem slušně, nalítal na ní pár tisícovek km, než to nakonec přišlo... fláknul sebou do škarpy i s koc, co měl s sebou a předek motorky šel do kytek! Samozřejmě v létě šatičky, kraťásky, tryčičko, sandálky... nakonec to bylo jen hafo strupů a naštěstí nic zlomenýho.
Zlomenej jsem zůstal jenom já a motorka... stála 2 roky v garáži, než jsem se dokopal k nějaký ozdravný kůře - šavle, světlo, budíky + nějaký prkotiny. Nakonec jsem ji pořešil a teď na ní lítám ať už pro zábavu nebo do hokny - mimochodem si vezme cca do 2,5l/100km!
Jeden velkej vejlet jsem s ní dal na Slovensko, celkem asi 350km, ráno tam a večer zpět. To pila jen 1,8l/100 a to jsem ji nijak nedržel u huby, dával jsem tomu pěkně z vostra.
V současný době dávám do kupy další motorku - ale to asi zase aktuálně v popisku přímo u ní.

pajapaja
pajapaja napsal 24.03.15 v 10:09

těmhle strojkům fandím.ač sám mám 120kg,nad něčím takovým přemýšlím.Tak ať slouží