Suzuki GS 700 (1985)

Vlastník bobo.gs
Vloženo 27.6.2006
Aktualizováno 30.6.2010

Je to starej naháč, dovoz z Ameriky. Celkem dobrej stav. Asi 80 starých utahaných koníků.

Cesty: Zatím nic, ale to se napraví (nemám zatím kámoše, kterí by byli na srazech

Další info: Čekají ji opravy a úpravy...vše bude jen o penězích. Chtělo by to nádech do streeta...

bobo.gs napsal 06.01.10 v 17:11

Tak už jsem skoro rok bez téhle dámy v letech : Byla to moje první velká máša a na to se nezapomíná! Ted jezdím opět starou 350-634 a dělám z ní kafáče

DavidTLR
DavidTLR napsal 03.03.09 v 07:49

o téhle mašině jsem vůbec nevěděl...o to víc se mi ale líbí to byly zlatý časy pánové a dámy !tyhle old school biky

bobo.gs napsal 24.09.07 v 15:28

tak jsem ji chudinku položil ale naštěstí skoro žádné následky a už zase jezdím.. a omlouvám se člověku z Valmezu co mně psal že pojede do karlovic. já ji měl tehdy v opravě a mail jsem su přečetl pozdě..

bobo.gs napsal 29.03.07 v 17:53

tak jsem v zimě nezahálel šla do nového laku, svody dostaly vrstvu leštěného hliníu, kufr, a pár drobností. Teď ji jen jěště dopřeji seřízrní motoru a hurá vztříc nové sezóně

bobo.gs napsal 16.10.06 v 13:59

Tak jsem na ni něco málo udělal..Zbytek až v zimě...Zatím jen světlo, bo bylo jak z nákladáku tak jsem to řešil 2. kousky z domácí provincie (mustang)a nestálo mně to skoro nic