Harley Davidson XL 883C Custom (2008)

Vlastník Bicman
Vloženo 14.12.2014
Aktualizováno 30.3.2016

Potřeboval jsem něco obratnějšího do města a kolem komína.

Motorka koupena od Špóna297 (Lelekovice)

První dojmy - Jsem zvyklej na silnější kubatury, ale výkon mě mile překvapil. Táhne hezky od spodu, netřepe se, brzdy jsou ostřejší, řazení přesné, tlumiče tvrdší. V zatáčkách trochu vynáší, ale to bude spíš nezvyk - uvidíme časem.

Motorku bych doporučil pro - Holkám i chlapům, začátečníci i pokročilí. Myslím, že tady to není omezeno.

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty, odnímatelné plexi, orig. HD brašnokufry a zadní kufr, laděný výfuky Screaming Eagle,Padací rám, Zásuvka 12V/USB, Dyno Jet Powercommander V

14.12.2014
Tak dnes jsem ji teprve dovezl domů, a po cestě od původního majitele za dnešního počasí jsem si moc dovolit nemohl, to počká až na teplo :) Nicméně oproti předchozí EGUC 1340 je opravdu živej rošťák, vhodný do města, ale určitě dojede i dál, než k Vyškovu :)
Jediné co mě mrzí, je absence palivoměru a klasika po zapnutí spínačky svítí světlo automaticky, tedy nelze vypnout.
Však zima je dost dlouhá, abych ho mohl rozebrat a podívat se, jak to ti soudruzi v jůesej vymyslely a abych na to mohl nakoupit hromadu zbytečností k ničemu :)
Však jako obvykle budu zase připisovat .
15.12.2014
Tak jsem objednán na zítra do H-D Brno, na nové pneu, destičky, svíčky a oleje s filtrama.
20.12.2014
Tož svíčky a gumy jsou nové a hned jsme jeli na testovací jízdu. Sporty s přehledem uveze dva a sviští jak o závod. Ani kopec mu nedělá problémy.

24.12.2014
Vyjížďka
25.12.2014
Nainstalován padací rám a zásuvka 12V/USB

Příště to bude držák GPS a stupačky na padák. Posléze i chopper plexi namísto stávajícího od GIVI (bude na prodej)
1.1.2015
Jako každoročně jsme se zúčastnili novoroční vyjížďky v Brně, to se pak pucovalo po návratu do garáže :)

10.1.2015
Tak dnes bylo krásných 16°C tak jsme se jeli projet a umýt

14.3.2015
Přidělány originál brašnokufry HD Sportster a nové plexi. Jedna je bohužel trochu odřená, ale na funkci nemá vliv, navíc byly za dobrou cenu :)

16.3.2015
Přiděláno rádio, ale asi půjde zase dolů... nějak si nerozumí s výfukama Sreaming Eagle :)

21.3.2015
Dnes bylo nádherně, tak malá projížďka na stadion za Lužánkama, hrad Veveří, kolem přehrady, Olympia cca 110km

Tak dorazilo plexi, odnímatelné, jen ta cena...
15.9. Namontována Dyno Jet Powercommander V a následovala brzda v ISŠA Brno (poprvé jsem viděl na tachometru 200km/h :) )

22.10.2015
Najeto celkem 59617Km. Výměna oleje a svíček. Motor Factory nedoporučuji, nevydržel ani celou sezonu...

Výměna zadních tlumičů za nové, delší a repas předních v Vangelas Racing Brno ( http://tlumice-podvozek.cz/ )

26.12.2015 Prodávám: http://www.motorkar...c-custom-878396.html
30.3.2016 Tak dnes jsem se rozloučil se Sportym. Jel do Kladna, tak doufám, že mi neudělá ostudu a nový páneček bude spokojený.

007garfild
007garfild napsal 31.03.15 v 15:48 10b.

nějak nestíhám sledovat , byla červená a ono je to jinej stroj, no dobrý, přeji hoodně km a pochopitelně za 10

reno-reins
reno-reins napsal 28.01.15 v 01:13 10b.

Fešanda - mnoho štastných km přeji

cortes
cortes napsal 27.01.15 v 20:53 10b.

Hezkej malej bráška..10b

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 17:06 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

olha
olha napsal 10.01.15 v 15:55