Capirelli Grande Porto 125 (2014)

Vlastník VstromTom
Vloženo 4.1.2015
Aktualizováno 6.4.2016

Přibližovadlo do práce .Z důvodu špatného parkování na parkovišti jsem si pořídil scooter.

První dojmy - + Pěkný robustní vzhled,ovladatelnost a brzdy .Dobrý posez. - Ztrácejí se šroubky z kapotáže, v celku velká spotřeba 4 l /100 km.Jezdím svižně ,ale bylo mi to řečeno že se s tim dá jezdit i za 5 l / na 100 km .

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi který se rádi v něčem hrabou :D

Doplňky na motorce - Kit na 165 ccm. led diodi v obrysovkách a osvětlení spz .

Zatím najeto 1000km. Dobře to jede.Jezdím sám,takže nevím jak se to bude chovat ve dvou.Drobné opravy upadlý kabel na ukostření baterie(nedobíjelo :) .povolené šrobky v přístrojové desce zaseklá ručička ukazatelu rychlosti (krátký bowden na náhonu tachometru ).dlouhé šrouby v sedle(škrábalo to helmu v zavazadlovém prostoru :).Výměna čínského obutí házelo,šmajdalo (výměna za MICHELIN POWER PURE ).Vše se dá opravit doma .Další dojmy po najetí vice km ;)

VstromTom napsal 21.03.17 v 21:23

Scootra už jsem prodal .:) koupil jsem si to priblizovadlo co mam jak hlavni moto.Suzuki dl 650. Jezdim za 4,5 litru a houpu se na tech našich deravych silnicich.

Jakube
Jakube napsal 18.03.17 v 22:01 7b.

Tak pánové, jak to pokračuje máte je ještě a nebo jste je už prodali a jak jste s nima byli spokojeni.
Potřebiji přibližovadlo do práce po městě, děnně tak 20km najet.
Stojí zato ho koupit?

VstromTom napsal 21.12.15 v 23:07

Dnes jsem Vyměnil olej v motoru najeto 4470 km . Od posledního servisu misím podotknout že jsem krom lití benzínu nemusel řešit. Motor bych řek že má lepší chod (lépe startuje) Dost se mi stávalo že startér ne mohl otočit motorem ,ale je to způsobené kitem motoru . Muselo se znovu mačkat startování. Spotřeba se teď pohybuje okolo 2,5 l /100 km. 255 km na nádrž . Budu pokračovat příští rok pokud bude takové teplo v zimě jako je teď tak další recenze na sebe nenechá dlouho čekat :)

Kolmas
Kolmas napsal 20.12.15 v 01:30 1b.

Stejné zkušenosti s Capirelli Trento...

VstromTom napsal 13.09.15 v 17:55

Tak pokračuji v recenzi najeto 3600km.Pravidelně po1500km výměna oleje v motoru. Na 3000km jsem vypustil po druhé olej ve variatoru ma se to delat na 5000km ,ale nedalo mi to.Vytekla smradlava emulze . Používám 75-90 elf změna při rozjezdu.Necítim vybrace při rozjezdu .Jemné a plinulé.Další závada utrhl se mi držák na budikách a musel jsem udělat s plechu o dost lepší .jinak už vyměneny oba microspínače na brzdách bylo to na záruku. Poté jsem musel vyměnit baterii .Synovec mi nechal zaplé klíčky a baterie odešla do kopru.