ČZ 175/478 (1986)

Vlastník Doledo
Vloženo 18.1.2015
Aktualizováno 18.1.2015

Je to nálezový stav. Motorka stála v kůlně 25let. Aktuálně na motorce probíhá renovace.

První dojmy - Je to nálezový stav. Motorka stála v kůlně 25let. Aktuálně na motorce probíhá renovace

Ze zkušeností bývalého majitele (mého otce) vím že motorka je vhodná jak na cestu tak i na polňačku. Je velká je na ní příjemný posed a má velká řídítka která se dobře drží. I když to není žádná střela tak je svižná dost. Mě osobně se líbí jak vzhledem tak jednoduchostí. "Vše" opravíte nářadím které jste dostali při koupi stroje není k tomu třeba ultra moderní dílnu nadupanou počítačema a kde čím. Téměř všechno si opravíte doma na koleni.

Milan1963
Milan1963 napsal 19.01.15 v 16:19 10b.

Taky ji mám, dobrý stroj.

karlos.
karlos. napsal 18.01.15 v 19:24

Pěkná zetka, taky jsem 487 míval a jsou to stroje na svůj věk a okolnosti vzniku dobrý. Při GO motoru všechno hlavně s rozvahou a bez násílí a v žádnym případě do klikovky nemlátit, ikdyž jí dáš na opravu. Na spojku si kup přípravky v zájmu úspory a zachování nervů a na klikovku si vyrob vylisovák. V žádnym případě od sebe kartery neodděluj šroubovákem, klínama a podobně. Po složení se musí všechno volně točit, neexistuje že si to sedne a pokud si nejsi jistej, všechno si foť a označuj a bude to v pohodě. A nakonec si stáhni Dočkala http://jawamania.in...etail.aspx?techid=65 a hltej. Kdyby něco, tak napiš PM.