Yamaha XVZ 1300 Venture Royale (1990)

Vlastník Byko
Vloženo 9.2.2015
Aktualizováno 9.2.2015

Cestovný koráb z dobrým výkonom a pohodlím.

Motorka koupena od dovoz NL

Honda GL1200 GoldWing: Uvidel som tento zánovný a nádherný klenot. Má naj. 17500 km.

První dojmy - Má dobré jazdné vlastnosti, je tichá z dobrým výkonom. Cítil som sa na nej od začiatku veľmi dobre.

Motorku bych doporučil pro - Tento krížnik by som určite doporučil pánom, ktorí majú radi dlhé cesty a hlavne vo dvojici. Vaša polovička sa bude isto pýšiť v kresle ktoré jej dáte k dispozícii a určite vám to neskôr vykompenzuje :-)

Doplňky na motorce - Veľké kufre

Tento stroj som si vybral hlavne k vôli tomu, že mám rád veľké silné a hlavne pohodlné stroje. Je to klenot ktorý zvláda dlhé cesty z dobrou spotrebou a pohodlím ako pre vodiča, tak aj pre spolujazdca. Podvozok má nastavitelný, brzdy celkom slušne plnia svoju funkciu a ovládatelnosťou dáva najavo že som pánom ja. Úložný priestor vás núti stále niečo naložiť, je ho dostatok. Pri spotrebe okolo 5,5l na 100km vás nenúti rozmýšlať či niečo naložiť, alebo nechať doma. Proste super. Servis tohoto stroja nie je nejako náročný, bolo treba pretesniť predné tlmiče, spojkový valček, ale okrem toho si táto staršia dáma vyžiadala iba bežnú údržbu.
Teraz už netrpezlivo čaká s plnou nádržou v garáži a teší sa na prvé jarné kilometre.

18-20
18-20 napsal 14.03.20 v 10:43 9b.

Prosím nemáte někdo manuál na GoldWinga 1200 v češtině? Děkuji

šima52
šima52 napsal 29.06.15 v 11:23 10b.

Viděl jsem na vlastní oči... krásná,super stav, je co závidět , ale určitě Ti jí
přeju a vím, že se u tebe má dobře

Dusky11
Dusky11 napsal 13.03.15 v 18:13

Veľmi zachovalý stroj, cukríček,za 10 bodíkov jednoznačne!!! nech dobre slúži,veľa kilometrov

jikov
jikov napsal 13.02.15 v 13:31 10b.

Krásný stroj,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.Desítka letí.

Namors
Namors napsal 12.02.15 v 20:45

Pekná mašina vyzerá veľmi dobre na svoj vek ,dobre si kúpil,elegantný cestovný stroj